Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 31 Березня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

У Полтаві відбулося друге засідання робочої групи, яка вивчає питання застосування тарифів на теплову енергію у Кременчуці

Ми в Telegram

7 лютого 2023 09:30

Члени робочої групи обговорили можливість залучення коштів державного бюджету для відшкодування різниці в тарифах, встановлення ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" різних тарифів на територіях свого обслуговування та ін. 

 

6 лютого під головуванням Олексія Чепурка відбулося чергове засідання робочої групи щодо вивчення обґрунтованості встановлених тарифів КП ПОР "Полтававодоканал" та ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго". 

Про це повідомляє прес-служба облради.

За їх даними, у засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, депутати обласної ради: Ігор Процай, Василь Воротинцев, Олег Дядик, Іван Москалик, Євген Корф, Олексій Матюшенко, Олег Діденко, Іван Сидоренко, Сергій Бєлашов (в онлайн режимі), заступник керівника апарату – керуюча справами виконавчого апрату обласної ради Тамара Синявська, депутати Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко та Сергій Порчирян, керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації та комунальних підприємств.

Присутні продовжили розгляд  питання застосування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у  м. Кременчук.

Перший заступник генерального директора ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" Ігор Процай навів дані щодо витрат підприємства впродовж листопада 2022 року – січня 2023 року для надання послуг жителям лівобережної частини Кременчука, суми надходжень, заборгованості споживачів тощо.

Члени робочої групи обговорили можливість залучення коштів державного бюджету для відшкодування різниці в тарифах, встановлення ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго" різних тарифів на територіях свого обслуговування та ін. 

Кременчуцька влада отримала черговий лист з Мінрегіону: тариф на тепло має бути знижений!

Кременчуцька міська рада хоче, аби теплогенерація, яка забезпечує теплом лівобережжя міста перейшла від власності області у власність держави

 

Клим Соколов

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися