Кременчуцька газета
Четверг, 22 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

У Пришибі за підпримки Ferrexpo створюють соціальні та службові квартири

8 грудня 2023 09:30

Нове соціальне та службове житло зʼявляється в Пришибській громаді завдяки капітальній реконструкції старих та занедбаних будівель. 

 

Сільська голова Валентина Городянко поділилась із журналістами, що наразі у Пришибі на балансі знаходяться 7 двоповерхових багатоквартирних будинків, 4 з яких вже відремонтовані, а 1 перебуває у процесі ремонту. Роботи з ремонту будинків виконуються за співфінансування Єристівського ГЗК, що входить до Групи Ferrexpo, та бюджету громади, який наповнюється переважно із податків підприємств Ferrexpo.

"У нашій громаді існує сім таких будинків, чотири з яких вже відремонтовані. Один з них наразі модернізується за рахунок Єристівського ГЗК, де ремонтні роботи тривають. Але вже зроблено значний крок вперед", - розповідає Валентина Городянко, сільська голова Пришибської громади.

Після завершення ремонтних робіт житловому будинку на вулиці Молодіжна, 7, більша частина його приміщень буде відведена під соціальні квартири. За словами сільської голови Валентини Городянко ці квадратні метри будуть призначені для проживання дітей-сиріт. Загальна вартість ремонтних робіт у цьому будинку, які почались з ремонту даху й завершилася укріпленням стін, вже перевищили 13 мільйонів гривень.

Нині будівельники продовжують оновлювати стіни, потому займуться благоустроєм прилеглої території. 

Відремонтовані будинки повністю готові для проживання - вони обладнані газовими плитами, бойлерами та сучасною сантехнікою. Кімнати капітально відремонтовані, на стінах поклеєні шпалери. Незабаром їх також підключать до електромережі.

Перший з семи відремонтованих будинків передбачено для службового житла внутрішньо-переміщених осіб, кількість яких у Пришибі перевищує 200 людей, а також для працівників комунальних служб, які через 10 років роботи на благо громади матимуть можливість подати заяву на приватизацію цих службових квартир.

Як у Пришибі із захаращених будинків робиться соціальне та службове житло

 

Пресслужба Ferrexpo


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися