Кременчуцька газета
Субота, 18 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

У Спецсервісі вважають, що їхня працівниця розповсюджує фейки та вкрала труп кішки

23 квітня 2024 17:30

«Ми не будемо більше мовчати і освітимо все, що вважаємо за потрібне на нашій сторінці», - пишуть на підприємстві.

На Facebook-сторінці комунального підприємства «Спецсервіс-Кременчук» опублікували дописи, пов’язані з тим, що останнім часом на Спецсервіс спрямовано багато уваги та критики.

Зокрема вони написали про те, що нібито всі фото та відео жахливих кадрів робить їхня працівниця Оксана.

«Звертаємося до наших волонтерів, друзів та кременчужан, яким небайдужа доля тварин!

Ми впевнені, що ви всі стали свідками ретельно СПЛАНОВАНОЇ КАМПАНІЇ проти КП «Спецсервіс-Кременчук» у соцмережах. Основним поширювачем фейкової інформації служить сторінка @ad.specservicekremenchuk, а також 7-10 людей, які активно репостять цю інформацію, коментують і надсилають іншим (від них ми бачили навіть пропозиції фінансової винагороди за репости та коментарі). Але ГОЛОВНИМ КРІЕЙТОРОМ ФЕЙКІВ, на наше переконання, є наша працівниця – робітник з догляду за тваринами Бурбига Оксана (вона працює у нас півроку і зараз продовжує працювати).

Ми не будемо більше мовчати і освітимо все, що вважаємо за потрібне на нашій сторінці. Будемо вдячні за розповсюдження інформації, якою будемо ділитися у майбутньому, щоб було менше людей, введених в оману.

Більшість ФОТО і ВІДЕО, які ви бачите на жахливих кадрах вищевказаної сторінки (ad.specservicekremenchuk) робила і РОБИТЬ НАШ ПРАЦІВНИК ОКСАНА. Як відомо, наша служба працює згідно заявок від громадян і щодня ми забираємо хворих тварин на лікування з вулиць міста до пункту тимчасового утримання.

Ми неодноразово бачили як Оксана фотографує і знімає на відео щойно прибулих тяжкохворих тварин (скривавлених, із серйозними травмами, відкритими ранами, у конвульсіях, під наркозом), інтерпретує це як неналежний догляд нашими працівниками та ненадання допомоги і ділиться цим зі стороннім особами, що мають відношення до «славнозвісної сторінки». Ймовірно, наша працівниця керується корисливими мотивами, зокрема, фінансовими.

Уявіть, замість того, щоб виконувати свою роботу – здійснювати догляд за знедоленими тваринами, вона не випускає із рук телефон у пошуках «контенту» для своїх друзів, постійно з ними на телефонному зв’язку. Це бачать усі – і наші працівники, і відвідувачі нашого пункту.

На шляху до допомоги своїм друзям Оксана не гребує нічим. Наприклад, вона ДІСТАЄ ТРУПИ померлих тварин зі спеціальної ємності, ВИКЛАДАЄ НА ЗЕМЛЮ У ВИГІДНИХ для неї та її друзів РАКУРСАХ. На одному відео видно, як вона відкрила кришку цієї ємності й перекладає в ній трупи та показує їх із різних сторін для відео. Ми вже писали і неодноразово казали звідки у Спецсервісі трупи тварин – ми щодня забираємо мертвих тварин з вулиць міста. Також ми не приховуємо, що тварини помирають і у нас, але не через недбалість, а через те, що потрапляють до нас тварини у ДУЖЕ ВАЖКОМУ СТАНІ.

Минулого тижня трапився серйозний інцидент – у нас було вкрадено труп померлої від вірусного захворювання кішки. Як нам стало відомо, труп кішки викрала Оксана, що не заперечувалося нею керівництву. Вона у четвер ввечері (останній день своєї зміни) винесла кішку за межі Спецсервісу, а наступного дня люди бачили як її фотографували на вулиці, поруч із трупом цієї кішки, що лежав на землі у двох поліетиленових пакетах. Як можна назвати цей вчинок? Як вона перевозила цей труп? У пакеті поруч із вами у маршрутці чи тролейбусі? Де вона зберігала цей труп з вечора четверга і в п’ятницю? Вдома у холодильнику? Це – жах…

Дуже не хотілося виносити все це на загал, але ситуація цього потребує. Ми свою репутацію будемо захищати і відстоїмо. І так, розпочинаємо серію наших дописів «СТОП-ФЕЙК». Ми розповімо все – і про Каштана, і про Валєру, і про усіх інших наших підопічних, історіями яких скористалися деякі люди для того, щоб спробувати очернити нашу службу і підірвати довіру людей».

Нагадаємо, Не все так однозначно: активісти звинувачують працівників «Спецсервісу» у порушеннях в роботі з тваринами, що призводить до втрати життя, а на підприємстві це вважають наклепом.

У Кременчуці з’явилися листівки та інстаграм-група «Шокуюча правда о спецсервісі», у якій йдеться про жертви серед безпорадних тварин.

«Шокуюча правда о спецсервісі» є фейком: правда від віцемера Москалика.

 

 

Марина Соловей


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися