Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 26 Січня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Учня педколеджу Кременчука, що брав участь в конфлікті з військовими ліцеїстами, можуть відрахувати з навчального закладу

 

3 лютого 2018 15:25

Рішення по одному з учасників  конфлікту можуть винести вже наступного понеділка.

 Про те, що хлопця, що постраждав під час конфлікту у педколеджі, можуть відрахувати із навчального закладу повідомив керівник міського осередку ВО «Свободи» Костянтин Красовський.

«Як стало відомо, 5 лютого 2018 р., о 14:30 в приміщенні ліцею ім. Макаренко "Політ", відбудеться засідання педагогічного комітету, де розглядатимуть питання про виключення учня, котрий став потерпілим в конфлікті з учнем Кременчуцького військового ліцею 18 лютого2018р», - повідомив у себе на сторінці в Фейсбуці головний свободівець Кременчука Костянтин Красовський.

Він нагадує про конституційні права дитини на освіту.

«Більш за все вражає підхід керівництва, адже такими діями хлопець лишиться можливості отримати відповідну освіту та й варто врахувати, що цей шлях для дитини буде стресовим. Хто гарантуватиме, що ця ситуація не зламає юнака та що у подальшому він стане порядною людиною? Чи не є завданням педагогів направляти дітей на правильний шлях, пояснювати, що правильно і законно та зворотній бік тої медалі. А як же конституційні права дитини на освіту, він же не рецидивіст, що б застосовувати до нього таких радикальних заходів!?», - пише Костянтин Красовський.

А також закидає керівництву ліцею в бездіяльності: «Таким чином керівники ліцею "Політ" своїми діями уникають своєї відповідальності перевівши увагу на сам інцидент, а не на свої недоліки виховного процесу.Змогли побитись, зможуть помиритись, - це ж діти, у них в порівнянні зі своїм керівництвом є шанс виправити свої помилки».

Нагадаємо, 18 січня виникла бійка між вихованцями військового ліцею і студентом педагогічного коледжу. Останній потрапив із травмами у лікарню. Як повідомила прес-служба відділу Нацполіції Кременчука, конфлікт виник на території Кременчуцького педагогічного коледжу, де ліцеїсти здобувають курс загальноосвітньої школи. За попередніми даними поліції, бійка виникла через конкуренцію навчальних закладів. 

Відомо, що на території Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою немає бази, аби ліцеїсти навчались за курсом загальноосвітньої школи, тож щодня вони ходять в Кременчуцький педколедж на навчання. Так було з самого початку роботи навчального закладу.

У соцмережі вже з’явилась реакція на бійку. Так, активісти, які влітку минулого року вимагали від обласної ради не укладати з Валерієм Марченком контракт на новий строк, нагадали, що і раніше виникали подібні ситуації. Так саме через неоглядність в поводженні із учбовою зброєю, в руках одного із ліцеїстів вибухнула учбова граната. Юнака було травмовано.

Тепер же активісти  нагадують, що була перевірка навчального закладу комісією облради. Під час якої виявили численні порушення, тепер же вимагають ще однієї перевірки.

Нагадаємо, у  Кременчуці госпіталізували підлітка, якого добряче побили учні сусіднього ліцею.

12 жовтня минулого року сесія Полтавської обласної ради з другої спроби призначила керівником Кременчуцького військового ліцею Володимира Марченка

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися