Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 10 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Уродженець Полтавщини, який працював головою Державної судової адміністрації України, тепер став кандидатом на посаду члена ВККС

 

28 грудня 2019 11:00

Відповідно до частини другої статті 95-1 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» положення про конкурс затверджує Вища рада правосуддя.

Секретаріат Вищої ради правосуддя продовжує приймати документи від кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Про це повідомляє прес-центр судової влади України. За їх даними26 грудня 2019 року до секретаріату Вищої ради правосуддя надійшли документи 13 кандидатів на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

Васильченка Віталія Васильовича;

Рикова Сергія Володимировича;

Бондарєва Едуарда Миколайовича;

Волкової Ольги Геннадіївни;

Кудрявцева Ігоря Володимировича;

Журавської Лариси В’ячеславівни;

Дашутіна Ігоря Володимировича;

Камінського Олексія Марковича;

Пономаренка Івана Петровича;

Шендрікової Ганни Олександрівни;

Бояринцевої Марини Анатоліївни;

Балаклицького Івана Ілліча;

Отраднової Олесі Олександрівни.

Саме І. Балаклицький є уродженцем Полтавщини.

З його біографією можна ознайомитися ТУТ.

З мотиваційним листом ТУТ.

Зазначимо, що Іван Ілліч Балаклицький народився 7 жовтня 1952 року у селі Березова Лука Гадяцького району Полтавщини.
Має вищу юридичну освіту. У 1980 р. закінчив Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка.
Трудову діяльність розпочав у 1973 р. матросом Клайпедської бази тралового флоту Литовського виробничого управління рибної промисловості «Західриба».

З 1980 по 1981 рік працював у виконкомі Київської міської ради народних депутатів референтом відділу підготовки до святкування 1500-річчя заснування Києва, референтом секретаря виконкому, референтом загального відділу, юрисконсультом юридичного відділу виконкому.

У 1983-1984 роки - інспектор УВС Києва.

З 1984 по 2002 рік - заступник, перший заступник начальника управління адміністративної служби міліції ГУМВС України в Києві, начальник відділу координації державних закупівель Головного управління економіки КМДА, начальник відділу експертно-правової роботи Головного управління економіки КМДА.

У 2002-2005 роки - заступник голови Державної судової адміністрації України.

Заслужений юрист України.

Потім був  головою Державної судової адміністрації України. Останнім часом працює у Національній школі суддів.

З детальною інформацією про усіх кандидатів для обрання на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України в порядку надходження заяв та інших документів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя в розділі «Кандидати до складу ВККСУ».

Нагадаємо, що 7 листопада 2019 року набрав чинності Закон України від 16 жовтня 2019 року № 193-IX «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування», яким внесено зміни до Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Статтею 95 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (у редакції Закону № 193-ІХ) визначено, що призначення на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України здійснюється Вищою радою правосуддя за результатами конкурсу в порядку, передбаченому цим Законом.

Відповідно до частини другої статті 95-1 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» положення про конкурс затверджує Вища рада правосуддя.

10 грудня 2019 року Вищою радою правосуддя затверджено Положення про проведення конкурсу на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Відповідно до розділу ІІ цього Положення конкурс на зайняття посади члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України оголошується на підставі рішення Вищої ради правосуддя, в якому визначаються дата початку і місце проведення конкурсу, порядок та строки подання пропозицій визначених Законом суб’єктів формування складу конкурсної комісії, порядок та строки подання заяв кандидатами до складу конкурсної комісії та кандидатами для участі в конкурсі, перелік документів, що додаються до заяви та вимоги до них, прізвище, номер телефону та адреса електронної пошти відповідальної особи, інша необхідна інформація.

Рішенням ВРП від 12 грудня 2019 року № 3474/0/15-19 оголошено про початок конкурсу на зайняття посади члена ВККСУ, що відбуватиметься з 26 грудня 2019 року до 24 годин 00 хвилин 13 січня 2020 року у Вищій раді правосуддя за адресою: Київ, вулиця Студентська, 12-А.

 

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися