Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 18 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Відголоски по екс-президенту - з фірмою Roshen досі судиться кременчуцький податківець

 

22 червня 2019 10:00

За ці роки позивачка пережила безліч стресів та та багато хворіла.

21 червня у Крюківському районному суді продовжився розгляд справи ревізора Кременчуцької податкової інспекції, яку обвинувачують у скоєнні службового підроблення щодо фірми Roshen. Хоча сама обвинувачена вважає, що притягується до кримінальної відповідальність за злочин, який не скоювала.

Як наголосив адвокат жінки Анатолій Кононенко, справа тягнеться з липня 2015 року, коли прокуратура повідомила їй про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за статтею 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення документів) та грубо кажучи, фірма Roshen помстилися їй за складення актів про несплату податків ще з далекого 2013 року (за часів правління президента Януковича). 

Тоді, у 2013 році, була проведена серія ревізій структурних підрозділів Roshen, якою виявили ряд порушень податкового законодавства. Так, за підсумками планових перевірок, 11 підприємствами солодкої імперії Порошенка було донараховано 47 млн грн податків і зборів.

«Було винесено додаткове повідомлення рішення, яке фірма Рошен оскаржила в суді. Після чого суд першої інстанції скасував дане податкове рішення, а апеляційну скаргу на той час не подавали. після цього у ЄРДР було вннесено відомості про кримінальне правопорушення відносно моєї підзахисної - про те, що вона здійснила «службове підроблення». Наголошу, що той акт підписували 4 особи, однак до відповідальності притягнули саме її, а скасоване судом повідомлення-рішення про необхідність сплатити податки підписувала не вона, а один з керівників податкової», - прокоментував Кононенко. 

Та додав, що службове підроблення – це кримінальне правопорушення, яке можна скоїти лише з прямим умислом, тобто, не помилитися. Адже помилка не є службовим підробленням.

«Я вважаю, і наскільки я проаналізував відповідь одного зі свідків, все питання лише в тому - хто був власником суб’єкта господарювання. Адже тут очевидна відсутність складу кримінального правопорушення, передбаченого статтею», - зауважив Кононенко.

Що не менш важливо, на той момент жінка-ревізор не була керівником групи перевіряючих. І грубо кажучи, стала цапом-відбувайлом, яку хотіли притягти до відповідальності тільки за те, що вона перевіряла не той суб'єкт господарювання.

Як розповів її захисник, за ці роки жінка пережила безліч стресів та багато хворіла, на даний час вона намагається добитися справедливості, щоб її виправдали. 

«Неодноразово їй пропонували погодитися на закритят справи за строком давності. Але ми на це не погоджуємося та вважаємо, що має бути винесений виправдальний вирок», - додав правозахисник.

Прокурор Лісовий на засіданні попрохав перенести розгляд для узгодження процесуальних документів, пов'язаних з відмовою прокурора від обвинувачення. Тож наступне засідання призначили на 1 серпня поточного року.

Нагадаємо, солодка помста Порошенко: робітницю податкової, яка в епоху Януковича перевіряла підприємство Roshen в Кременчуці, до сих пір «кошмарять».

 

 

Марина Соловей

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися