Кременчуцька газета
Вівторок, 21 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

«В Україні можливе створення «Другого Єрусалиму» - Григорій Омельченко

10 листопада 2017 16:50

Генерал-лейтенант, колишній політик та слідчий під час ексклюзивної зустрічі із журналістами редакції «Кременчуцької газети» розповів про підводні камені нещодавніх подій під Верховною Радою, анексію Криму та можливий розподіл України з утворенням «Другого Єрусалиму».

Сьогодні до редакції «Кременчуцької газети» завітав наш видатний земляк, розслідувач справи вбивства Георгія Гонгадзе та офшорів компанії Павла Лазаренка, колишній нардеп багатьох слухань Григорій Омельченко. Із ним говорили про його діяльність та маловідомі унікальні факти про Україну та її майбутнє.

- Пане Григоріє, чим зараз займаєтесь, яка ваша діяльність?

- Нещодавно я допоміг полякам виграти у Європейському суді по правах людини проти Російської Федерації – коли розстріляли польських військовополонених (у Катині 1940 року).

- Що скажете про вбивство народного колишнього мера Кременчука Олега Бабаєва.

- Стосовно вбивства народного мера Кременчука – мене як слідчого бентежить, що за три роки досі немає обвинувального вироку. І що за три роки досі немає висновку. І оце для мене як для колишнього слідчого – дуже важливе питання. Невже за три роки не можна було зробити судову кінцеву оцінку. Але я би себе не поважав, як колишнього слідчого, якби гадав у цьому питанні як на кавовій гущі, не тримаючи у руках матеріалів кримінальної справи. 

- Взагалі, наскільки довго можуть розслідуватися такі справи?

- Знаєте, зараз я допомагаю полякам вийти на слід стосовно вбивства по справі польського президента Качинського. Те, що мною було встановлене більше двох-трьох років тому – поляки тільки починають підтверджувати. На той момент як знищили літак-  справа не зрушувалась із місця, адже при владі був Туск і вони все віддали як на відкуп Росії. Зараз по тому Туску офіційно пред’явлено обвинувачення а також трьом високопосадовим особам з посольства Польші у Росії. І нам уже вдалося з’ясувати, що три старші офіцери Польсьскої Федерації були агентами ГРУ (Головне розвідувальне управління Генерального штабу Російської Федерації).

- Тобто, ви вважаєте, що це була спланована акція?

-  Я не вважаю, це було моє дослідження як слідчого.

- Коли ж на вашу думку закінчиться війна?

- Я подарую вам свою книжку «Треті за могутністю, перші за наївністю». Тут вони знайшли мої виступи в ПАРЕ у 2009 році, а я знайшов ці виступи в архівах. Більше після цього я вирішив довго нічого не говорити. Але процитую звідси одну свою фразу: «Шановні колеги! Я хочу достукатись до ваших сердець та розуму, щоб ви реально зрозуміли, що відбувається між відносинами Росії та України, особливо в Криму. Щоб нам не прийшлось у пожежному порядку розглядати питання про неочікувану агресію Росії в Україні. Та попереджую, що років через 5 анексія Криму стане як анексія Абхазії та Південної Осетії у Грузії».

- Тобто, це продовжиться як затяжний конфлікт чи все-таки надійде певний момент та він закінчиться?

- Я назву дату. Кінець 2019 року, коли можна буде говорити про те, що буде встановлений Україною державний контроль на кордоні з РФ і що розпочнеться реінтеграція тимчасово окупованих областей. Ви б не задавали таких питань, якби країна після тотального оновлення влади не жила в такому болоті брехні.

- Тобто, якщо зміниться влада – варто очікувати чогось кращого?

- Немає української влади. Є маріонетковий олігархічний режим, керований з Вашинтона з корекцією в Кремлі. Все. Жодного кроку без тієї корекції нинішня влада не робить. Коли почались усі події - були написані два сценарії з Кремля та Вашингтону. Як почалася третя шахова геополітична гра. Я був з двома миротворчими місіями під час війни у Югославії. Процес розпаду там був одночасним із розпадом Радянського Союзу у 90-91 роках. Приз дістався кому? США або великому міжнародному європейському капіталу. Через кілька років ввели свою валюту: євро. І тут же почалась гео-політична війна за Грузію, яку виграла Росія. 20% Грузії було анексовано, адже Росія поставила там свої бази. І на сьогоднішній день Україна – це великий приз при міжнародному силинізмі. І боротьба йде за землю. Уже розрозбений план «Нового Єрусалим», який хочуть зробити на п’яти областях: Запорізька, Дніпропетровська, Миколаївська, Херсонська і Одеська області. Центр – це у місті Дніпро. Культурна столиця –це Одеса. У планах був Крим, чому  ізрозуміло, чому його Росія так забирала. Домовленість уже була. Заплановано було до 2020 року провести з прийняттям відповідних законів референдум – чи підтримують мешканці цих п’яти регіонів цей «Український Єрусалим». Кожен мешканець цих регіонів отримуватиме пенсію у 500 євро щомісячно, не залежно від стажу роботи і так далі.  Уже сформовано 12 керівників цієї нової Республіки. У наступному році в Україну буде завезено 100 тисяч примірників Тори – Єврейської біблії, перекладеної на українську. У всіх цих містах уже відкриваються безкоштовні курси по вивченню івриту. Ітиме масове переселення євреїв до цих міст. І до 2025 року заплановане переселення близько 5 млн євреїв із Єрусалиму чи інших країн. І питання це було вирішено під час Міжнародного економічного саміту у Китаї. А фінансова система Китаю, нагадаю, повністю підпорядкована банківського дому Ротшильдів. і я вже і раніше говорив у ЗМІ – що Російська Федерація фінансово повністю також контрольована цьому банківському дому. Сюди ж наголошу – підпорядкований і Національний банк України. І національні банки близько 150 країн світу сюди так само підпорядковані.

- Полтавська область сюди входитиме?

- Ні, Полтавська область, слава Богу, ні. Однак Міжнародний валютний фонд уже певно разів 10 вимагає продажу землі. Наприклад, станнє повідомлення у Світового банку Реконструкції та Розвитку під час надання Україні кредитів була вимога, щоб земля стала товаром. Чому ще так? Тому що по Дніпру є 9 порогів (у нас на Полтавщині в районі Глобинського району). На відстані від порогу і до 100 км є космічна енергетика, які дають урожай. І уже були розроблені технології очищення землі для вирощення нового виду пшениці, яка при будь-якій погоді дає вирощення 78-90 центнерів з гектара. І цінність цією пшениці буде надзвичайно дорогою, адже це буде органіка. І уже у представників єврейського капіталу є свої ідеї, наприклад, покинуті села в Україні – щоб таким чином використовувати ці землі. Нещодавно у Ізраїлі з візитом був наш прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Але – зауважу – ви ніде в Інтернеті не знайдете його офіційних виступів. Скоріш за все, тоді і погоджували цю програму.

- А коли ж до влади в Україні прийде саме українець?

- Мене дивує одне. Коли був останній перепис населення – етнічних українців було близько 80%. Та я не розумію, чому до владних структур обирають не українців. Євреїв згідно перепису 0,2%. З моменту першого скликання ми стабільно маємо дві філії: Російської думи і Ізраїльського комітету. У нас на сьогоднішній день у парламенті менше 26%. І я згадую спецоперацію у 1992 році, коли була прийнята постанова, якою скасували графу «національність» у паспортах. Тоді грубо кажучи вішали на вуха, що це вимоги Ради Європи. Я тоді запитував у Івана Плюща «Чому ви таке сотворили?» Він мені зізнався, що давили із двох посольств: Ізраїльського та США.  І от коли я побачив оці хороводи під Верховною Радою – написав статтю «Політика на крові», де згадую, що питання про депутатську недоторканність піднімали досить давно, я особисто це свого часу зробив першим. Ну але хто ж хороводи водить зараз під Верховною Радою?

- Америка?

- Я Михаїла Саакашвілі знаю досить давно і дуже гарно. Знаю його з 1996 року, коли він прилітав до України. Однак я його не знав як студента, однак Петра Порошенка знав ще з його студентських років. І тому розумію, що Порошенку ставлячи Саакашвілі головою Одеської ОДА. Йому потрібно було врахувати, що той, хто був президентом, не зможе бути господарем у області, а у нього буде бажання займатися політикою. Що він і робить.

 

Кременчуцька газета

Фото: Олександр Грінченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися