
Я буду не я, якщо промовчу в такому випадку. На день журналіста телекомпанія «Візит» провела конкурс серед містян і вони визначили кращою журналісткою міста журналістку «Кременчуцької газети» Олену Ліпошко. Я із задоволенням привітала її. Вона працює швидко і пише в основному багато цікавих статей в газеті після поїздок на місце, і історичних, і пізнавальних, які з задоволенням читають містяни, підвищуючи свої знання і хоч трохи відволікаючись від війни.
Доносе Олена і інформацію по подіях, які відбуваються в місті.
Як кажуть, справедливості раді, я висловлюю свою думку, що кращим журналістом, якому не має на цей час рівних, у Кременчуці я вважаю Олега Булашева. Таких гострих статей не пише ніхто, без його інформації по кожній з подій жителі міста були б глухі і сліпі і не знали б що де діється навколо них.
Про його працю, яка не вкладається навіть в 10 годин на добу, один із працівників «Кременчуцької газети» сказав: «Мабуть, він і в ночі пише матеріал».
Саме надання інформації я вражаю найважливішою рисою журналіста.
Але, відмічаю великий недолік як О.Ліпошко, так і О. Булашева в засміченні української мови. Вони мешканців Кременчука називають у матеріалах кременчужанами, а не як потрібно – кременчуківцями. Їм слід позбавитися цього не існуючого в українській мові слова.
Громадська діячка Кременчука Валентина Трофименко
12 червня 2025 року