Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 12 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Від сьогодні чиновники та правоохоронці вийдуть у рейди: шукатимуть неоформлених працівників

 

10 лютого 2020 09:45

З 10 по 21 лютого.

Штраф за виявленого не оформленого працівника – 47 тис 230 грн, а в разі повторного виявлення такого факту протягом 2 років - штраф потроюється. Для ФОПів, які працюють на єдиному податку можливе попередження.

Сьогодні на апаратній нараді в Полтавській облдержадміністрації начальник управління держпраці у регіоні Сергій Щербак доповів питання «Про виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2312/0/1-20 щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування, організації харчування та щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин».

За його словами, з 10 по 21 лютого в області проходитимуть рейди по виявленню на робочих місцях не працевлаштованих осіб.

Ці рейди проводитимуться представниками управління, чиновників органів місцевого самоврядування, правоохоронців.

«До цього ми проводили профбесіди, а тепер будемо виявляти порушників та штрафувати. За виявлення незадекларованої праці санкції таки: штраф за виявленого не оформленого працівника – 47 тис 230 грн, а в разі повторного виявлення такого факту протягом 2 років - штраф потроюється», - заявив пан Щербак.

При цьому він заявив, що для ФОП, які працюють на єдиному податку, можливе попередження, а не відразу оформлення штрафу.

Крім того, С.Щербак зазначив, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів за участі інших державних органів та органів місцевого самоврядування проведено інформаційну кампанію щодо недопустимості використання незадекларованої праці.

Інформаційними заходами охоплено більше 190 тисяч роботодавців, які здійснюють господарську діяльність у сфері торгівлі, організації харчування та тимчасового розміщування. Під час інформаційних заходів інспектори праці проінформували роботодавців і працівників про ризики використання незадекларованої праці.

Перелік охоплених інформаційними заходами роботодавців опрацьований Пенсійним фондом України і із загальної кількості виокремлено більше 15 тисяч роботодавців, які використовують незадекларовану працю. Так, у ході інформаційних візитів інспекторами праці у зазначених роботодавців встановлено близько 49 тисяч осіб, не зареєстрованих в реєстрах Пенсійного фонду.

 

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися