Кременчуцька газета
Понеділок, 15 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Глобинська міська рада оголосила про пленарне засідання 70 сесії

18 червня 2024 17:20

Порядок денний.

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради скликається сімдесята сесія Глобинської міської ради. 

Порядок питань, що плануються розглянути, оприлюднено на сайті Глобинської громади.

I. Скликати пленарне засідання сімдесятої сесії Глобинської міської ради

27 червня 2024 року о 10 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине вул. Центральна, 285.

II. На розгляд сесії внести питання:

 Про продовження терміну дії та внесення змін до Комплексної програми Глобинської міської ради «Житло» на 2021-2026 роки.

2. Про продовження терміну дії та внесення змін до  Програми соціального захисту населення Глобинської міської ради на 2021-2026 роки.

3. Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Глобинська міська лікарня» Глобинської міської ради на 2022-2026 роки.

4. Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Глобинської міської ради на 2023-2026 роки.

5. Про внесення змін до Комплексної програми підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України, розвитку ветеранської політики в Глобинській громаді на 2023-2027 роки.

          6. Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Глобинської міської територіальної громади на 2021-2026 роки.

          7. Про продовження терміну дії та внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Глобинської міської територіальної громади  на 2021-2026 роки.

          8. Про затвердження плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Глобинської міської територіальної громади.

          9. Про внесення змін до Статуту Глобинського закладу дошкільної освіти №1 «Дзвіночок» Глобинської міської ради.

          10. Про зміну назви Глобинського дошкільного навчального закладу №3 «Ясенок» Глобинської міської ради.

          11. Про зміну назви Глобинського дошкільного навчального закладу №4 «Зірочка».

          12. Про зміну назви Пирогівського дошкільного навчального закладу «Казка» Глобинської міської ради.

          13. Про зміну назви Опришківського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Глобинської міської ради.

          14. Про зміну назви Жуківського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Глобинської міської ради.

          15. Про зміну назви Манжеліївського  ліцею   імені Героя Радянського Союзу О.О.Чайки Глобинської міської ради.

          16. Про зміну назви  Глобинського  ліцею №1 ім. В.Є.Курченка Глобинської міської ради.

          17. Про внесення змін до Статуту Опришківської   гімназії Глобинської міської ради.

          18. Про внесення змін до Статуту Бабичівської гімназії з дошкільним підрозділом Глобинської міської ради.

          19. Про внесення змін до Статуту Троїцької гімназії Глобинської міської ради.

          20. Про внесення змін до Статуту Пирогівського  ліцею  Глобинської міської ради.

          21. Про внесення змін до Статуту Пустовійтівського  ліцею  Глобинської міської ради. 

          22. Про внесення змін до Статуту Глобинської   гімназії №3 Глобинської міської ради.

          23. Про внесення змін до Статуту Глобинського  ліцею №5 Глобинської міської ради.

          24. Про припинення діяльності шляхом ліквідації Радалівської  гімназії з дошкільним підрозділом – філії  Великокринківського ліцею Глобинської міської ради, яка є  відокремленим  підрозділом юридичної особи Великокринківський ліцей Глобинської міської ради та внесення змін до Статуту Великокринківського ліцею Глоблинської  міської ради.

          25. Про продовження терміну дії контракту з директором Великокринківського ліцею Глобинської міської ради Цимбалом Миколою Євгенійовичем.

          26. Про продовження терміну дії контракту з директором Обознівської гімназії    з дошкільним підрозділом Глобинської міської ради Палієвець Оленою Михайлівною.

          27. Про внесення змін до Статуту комунальної установи «Глобинський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Глобинської міської ради.

28. Про упорядкування структури апарату Глобинської міської ради та її виконавчого комітету.

29. Про призначення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

30. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Глобинської міської ради.

31. Про затвердження звіту директора комунального закладу «Спорт Глобинської громади» Глобинської міської ради.

32. Про створення Молодіжної ради при Глобинській міській раді.

33. Про затвердження Положення та штатної чисельності Комунального закладу «Публічна бібліотека Глобинської міської ради» у новій редакції.

34. Про створення закладу культури - Пустовійтівський сільський клуб Глобинської міської ради.

35. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та відділ «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Глобинської міської ради.

36. Про надання дозволу Глобинській МПО на вступ до громадської Спілки «Пожежні - рятувальники України».

37. Про визначення замовника  послуг з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності  населених пунктів Глобинської міської територіальної громади у 2024 році.

38. Про стан законності, боротьби із злочинністю та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинської міської громади.

39. Про затвердження розпорядження міського голови від 05.06.2024 року №175/02-05-АГП «Про передачу нагрудних відеореєстраторів S-EYE B (64 GB+GPS+WIFI+BT) безоплатно з балансу виконавчого комітету Глобинської міської ради на баланс Другому відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки».

40. Про надання дозволу комунальному підприємству «Глобинське» Глобинської міської ради на списання майна.

41. Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

42. Про внесення змін і доповнень до  бюджету Глобинської міської територіальної громади  на 2024 рік.         

 1. Про розгляд звернення гр. Запари Ольги Іванівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, кадастровий номер 5320680401:01:001:0145, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: с. Бабичівка, вулиця Травнева, 52, Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 2. Про розгляд звернення гр. Курченко Галини Омелянівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку площею 0,0541 га, кадастровий номер 5320610100:50:005:3060, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: м. Глобине, вулиця Виноградна, 42-А, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 3. Про розгляд звернення гр. Чеботарьова Олега Івановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га, кадастровий номер 5320610100:50:005:3062, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: м. Глобине, вулиця Михайлівська, 10, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 4. Про розгляд звернення ТОВ «Юкрейн Тауер Компані» про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га, цільове призначення – для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд електронних комунікацій, місце розташування: м. Глобине, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі у користування на умовах оренди.
 5. Про розгляд звернення гр. Мартинова Олександра Володимировича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,0000 га (пасовища), кадастровий номер 5320682801:01:002:0134, цільове призначення – для сінокосіння і випасання худоби, місце розташування: с. Землянки, Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі у користування на умовах оренди терміном на 10 років з орендною платою 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 6. Про розгляд звернення гр. Комарова Сергія Вікторовича про затвердження проекту землеустрою щодо поліпшення сільськогосподарських угідь на земельній ділянці площею 30,0000 га (пасовища), кадастровий номер 5320684600:00:007:8989, цільове призначення – для сінокосіння і випасання худоби, місце розташування: на території Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області.
 7. Про розгляд звернення гр. Комарова Сергія Вікторовича про затвердження проекту землеустрою щодо поліпшення сільськогосподарських угідь на земельній ділянці площею 37,1529 га (пасовища), кадастровий номер 5320684600:00:001:0105, цільове призначення – для сінокосіння і випасання худоби, місце розташування: на території Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області.
 8. Про розгляд звернення гр. Романенка Володимира Анатолійовича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га, кадастровий номер 5320610100:50:008:1087, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: м. Глобине, вулиця Центральна, 356, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 9. Про розгляд звернення гр. Барановської Валерії Олександрівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га, кадастровий номер 5320610100:50:007:0802, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: м. Глобине, вулиця Корольова, 73, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 10. Про розгляд звернення гр. Фоменко Юлії Вікторівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3250 га, кадастровий номер 5320684901:01:001:0082, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: с. Куп’євате, вулиця Молодіжна, Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 11. Про розгляд звернення гр. Митровича Володимира Івановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1896 га, кадастровий номер 5320684601:01:001:0414, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: с. Великі Кринки, вулиця Садова, 21-А, Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 12. Про розгляд звернення гр. Коломійця Станіслава Івановича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1000 га, кадастровий номер 5320610100:50:002:0971, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: м. Глобине, вулиця Шевченка, 29, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 13. Про розгляд звернення гр. Добжинського Василя Васильовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6000 га, кадастровий номер 5320685403:03:001:0435, цільове призначення – для городництва, місце розташування: с. Ламане, Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі в користування на умовах оренди.
 14. Про розгляд звернення гр. Бугайця Сергія Петровича про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0987 га, кадастровий номер 5320610100:50:005:1270, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: м. Глобине, вулиця Центральна, Кременчуцького району Полтавської області.
 15. Про розгляд звернення гр. Куниці Яни Сергіївни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0725 га, кадастровий номер 5320610100:50:005:3045, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: м. Глобине, вулиця Травнева, 16-А, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 16. Про розгляд звернення гр. Бодакви Вікторії Анатоліївни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5713 га, кадастровий номер 5320610100:00:027:0092, цільове призначення – для городництва, місце розташування: на території Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі у користування на умовах оренди терміном на 20 років з орендною платою 7% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
 17. Про розгляд звернення гр. Бодакви Дмитра Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6000 га, цільове призначення – для городництва, місце розташування: на території Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, за рахунок поділу земельної ділянки кадастровий номер 5320610100:00:027:0094, з метою передачі в користування на умовах оренди.
 18. Про розгляд звернення гр. Дидюка Йосипа Михайловича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3000 га, кадастровий номер 5320686001:01:002:0473, цільове призначення – для ведення особистого селянського господарства, місце розташування: с. Опришки, Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області.
 19. Про розгляд звернення гр. Мазур Надії Григорівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, кадастровий номер 5320685401:01:001:0910, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: с. Манжелія, вулиця Зарічна, 50, Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 20. Про розгляд звернення гр. Гаврилюк Тетяни Василівни про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2500 га, кадастровий номер 5320684601:01:001:0415, цільове призначення – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), місце розташування: с. Великі Кринки, вулиця Затишна, 14, Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі безоплатно у приватну власність.
 21. Про розгляд звернення гр. Анікеєва Михайла Олександровича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6000 га, цільове призначення – для городництва, місце розташування: на території Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, за рахунок поділу земельної ділянки кадастровий номер 5320682500:00:009:0143, з метою передачі в користування на умовах оренди.
 22. Про розгляд звернення гр. Анікеєвої Світлани Миколаївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,6000 га, цільове призначення – для городництва, місце розташування: на території Глобинської міської ради, Кременчуцького району Полтавської області, за рахунок поділу земельної ділянки кадастровий номер 5320682500:00:009:0221, з метою передачі в користування на умовах оренди.

 

 

За матеріалами джерела

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися