Кременчугская газета
Суббота, 19 Августа 2017 года
Facebook Twitter Instagram telegram

Вы здесь

Викладачі Кременчуцького університету дорікають Міському палацу культури за «танці на кістках»


19 мая 2017 15:45
Викладачі Кременчуцького університету дорікають Міському палацу культури за «танці на кістках»

Просять мера Малецького втрутитись у ситуацію.

Колектив викладачів кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського звернувся з відкритим листом на адресу міського голови Віталій Малецького, в якому обурюються ситуацією у Міському палаці культури Кременчука (МПК).

У листі зазначається, що п’ятий корпус Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського знаходиться поруч з Міським палацом культури, тому працівники університету, нажаль, часто стають свідками ритуальних заходів з приводу поховання загиблих кременчужан – учасників бойових дій на сході України.

«Нас, як громадян і педагогів, обурює і засмучує той факт, що не витримавши і півгодини тиші після закінчення ритуальної церемонії, з будівлі Міського палацу культури починає лунати гучна весела музика на кшталт «бора-бора». Ми розуміємо, що життя триває, що ми живемо в мирному місті, якому не знайомі лиха і жахи війни. Але, можливо, саме завдяки тим хлопцям, яким віддають останню шану в приміщенні Міського палацу культури, наше місто і лишається мирним?», - йдеться у відкритому листі керівництву міста, текст якого є в редакції Кременчуцької газети.

«Ми неодноразово зверталися до керівництва палацу культури з зауваженням з приводу гучної музики, особливо в такі траурні дні, на що отримали пояснення, що приміщення палацу культури здається в оренду під проведення ярмарків, і вже орендарі «командують парадом». Ми розуміємо, що керівництво палацу культури діє відповідно з укладеними договорами оренди, але невже не можна передбачити в договорах, що в день поховання музика лунати не буде?.. Ми і наші студенти розуміємо економічну доцільність проведення ярмарків в Міському палаці культури, а от відсутність поваги до загиблих захисників Батьківщини і відвертий цинізм «танців на кістках» ми не розуміємо і розуміти відмовляємось», - пишуть працівники університету.

Вони відкрито звернулись до міського голови з проханням посприяти внесенню змін в договори оренди приміщень Міського палацу культури та забезпечити належне проведення траурних заходів.

Відзначимо, що на проведення ритуальних церемоній у головному палаці культури Кременчука раніше неодноразово нарікали і самі працівники МПК. Кажуть, що й самим як мінімум не зручно від того, що услід за траурними церемоніями у палаці культури «йдуть» веселі танці з піснями.

Крім того у МПК часто відбуваються театральні вистави. А представники Мельпомени відрізняються своєрідною забобонністю: деякі артисти навіть відмовляються щось представляти на сцені палацу, в приміщенні якого у день вистави проводили в останню путь людину.

Не проводити церемонії прощання в комунальному Міському палаці культури просили працівники палацу і міське керівництво. Втім, мер Малецький якось зауважив, що проводити такі церемонії більше ніде. А просто неба це незручно, бо раптом може зіпсуватися погода.

 

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Loading...
Конкурсы
 • Детей, родителей и их классных руководителей ждут веселые и незабываемые призы.

  Фотоконкурс от Кременчугской газеты «Первый раз в первый класс, мой класс!»

  Детей, родителей и их классных руководителей ждут веселые и незабываемые призы.

  1 сентября для первоклассника - это всегда очень волнительный и запоминающийся день, ибо для них открывается совершенно новый мир!

  Редакция «Кременчугской газеты» объявляют фотоконкурс «Первый раз в первый класс, мой класс!»

  Все ученики класса, победившего в фотоконкурсе, получат призы от «Кременчугской газеты» и от партнеров фотоконкурса.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.