Кременчугская газета
Вторник, 24 Апреля 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Викладачі Кременчуцького університету дорікають Міському палацу культури за «танці на кістках»

 


19 мая 2017 15:45
Викладачі Кременчуцького університету дорікають Міському палацу культури за «танці на кістках»

Просять мера Малецького втрутитись у ситуацію.

Колектив викладачів кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського звернувся з відкритим листом на адресу міського голови Віталій Малецького, в якому обурюються ситуацією у Міському палаці культури Кременчука (МПК).

У листі зазначається, що п’ятий корпус Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського знаходиться поруч з Міським палацом культури, тому працівники університету, нажаль, часто стають свідками ритуальних заходів з приводу поховання загиблих кременчужан – учасників бойових дій на сході України.

«Нас, як громадян і педагогів, обурює і засмучує той факт, що не витримавши і півгодини тиші після закінчення ритуальної церемонії, з будівлі Міського палацу культури починає лунати гучна весела музика на кшталт «бора-бора». Ми розуміємо, що життя триває, що ми живемо в мирному місті, якому не знайомі лиха і жахи війни. Але, можливо, саме завдяки тим хлопцям, яким віддають останню шану в приміщенні Міського палацу культури, наше місто і лишається мирним?», - йдеться у відкритому листі керівництву міста, текст якого є в редакції Кременчуцької газети.

«Ми неодноразово зверталися до керівництва палацу культури з зауваженням з приводу гучної музики, особливо в такі траурні дні, на що отримали пояснення, що приміщення палацу культури здається в оренду під проведення ярмарків, і вже орендарі «командують парадом». Ми розуміємо, що керівництво палацу культури діє відповідно з укладеними договорами оренди, але невже не можна передбачити в договорах, що в день поховання музика лунати не буде?.. Ми і наші студенти розуміємо економічну доцільність проведення ярмарків в Міському палаці культури, а от відсутність поваги до загиблих захисників Батьківщини і відвертий цинізм «танців на кістках» ми не розуміємо і розуміти відмовляємось», - пишуть працівники університету.

Вони відкрито звернулись до міського голови з проханням посприяти внесенню змін в договори оренди приміщень Міського палацу культури та забезпечити належне проведення траурних заходів.

Відзначимо, що на проведення ритуальних церемоній у головному палаці культури Кременчука раніше неодноразово нарікали і самі працівники МПК. Кажуть, що й самим як мінімум не зручно від того, що услід за траурними церемоніями у палаці культури «йдуть» веселі танці з піснями.

Крім того у МПК часто відбуваються театральні вистави. А представники Мельпомени відрізняються своєрідною забобонністю: деякі артисти навіть відмовляються щось представляти на сцені палацу, в приміщенні якого у день вистави проводили в останню путь людину.

Не проводити церемонії прощання в комунальному Міському палаці культури просили працівники палацу і міське керівництво. Втім, мер Малецький якось зауважив, що проводити такі церемонії більше ніде. А просто неба це незручно, бо раптом може зіпсуватися погода.

 

Ірина Мініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Загрузка...
Конкурсы
  • «Кременчугская газета» приглашает на концерт шоу-группы «Молодость»

    Пять пригласительных на двух человек получат победители нашего конкурса.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться