Кременчуцька газета
Вівторок, 16 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Викрав мобільний, перекинув гроші, а потім ще й побив обкраденого: за ці та інші злочини кременчужанин потрапив за грати

24 червня 2024 15:00

Судова справа.

17 червня 2024 року Автозаводський районний суд Кременчука розглянув у відкритому судовому засіданні розглянув об`єднане кримінальне провадження до уродженця Кременчука Полтавської області, українця, громадянина України, із середньо-спеціальною освітою, не працюючого, не одруженого, невійськовозобов`язаного, раніше 10 разів судимого, по таких злочинах:

1. Щодо таємного викрадення чужого майна, зокрема, мобільного телефону марки Redmi 9C NFC Mіdnight Gray 3GB RAM 64 GB ROM та зарядного пристрою до нього з написом «NO.:XO-L35D(EU)», вартість якого становить 3672 грн., які належать потерпілому ОСОБА_7 , чим завдав останньому матеріальну шкоду на вищевказану суму. З місця вчинення кримінального правопорушення зник, викраденим розпорядився на власний розсуд

2. 30.12.2023 р., повторно, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, перебуваючи на законних підставах в житловому приміщенні за адресою: АДРЕСА_2 , шляхом вільного доступу, таємно для оточуючих, викрав мобільний телефон марки Xiaomi Redmi 6A, вартість якого становить 1706 грн. 33 коп., чим завдав останньому матеріальну шкоду на вищевказану суму. З місця вчинення кримінального правопорушення зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

3. Цього ж дня, перебуваючи в невстановленому органом досудового розслідування та судом місці, використовуючи попередньо викрадений мобільний телефон марки Redmi 9C NFC Mіdnight Gray 3GB RAM 64 GB ROM, виявив встановлений мобільний додаток «Abank24»,в якому авторизувався та отримав доступ до банківської картки потерпілого  з наявними на ній грошровими коштами та за допомогою вище зазначеного додатку , шляхом вільного доступу, таємно для оточуючих, викрав грошові кошти в сумі 500 грн.

4. Цього ж дня, перебуваючи в невстановленому органом досудового розслідування та судом місці, використовуючи попередньо викрадений у потерпілого мобільний телефон марки Xiaomi Redmi 6A, виявив встановлений мобільний додаток «Abank24», в якому авторизувався та отримав доступ до банківської картки потерпілого ОСОБА_8 з наявними на ній грошровими коштами та за допомогою вище зазначеного додатку, шляхом вільного доступу, таємно для оточуючих, викрав грошові коштів в сумі 1177 грн.

5. Через деякий час, 11.01.2024 року, зустрів потерпілого ОСОБА_10 , з яким на ґрунті раптово виниклих, в ході суперечки, неприязних відносин, виникла сварка , в ході якої, маючи умисел на спричинення тілесних ушкоджень, наніс три удари скляною пляшкою в ділянку голови потерпілому , тим самим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді забійної рани в тім`яній ділянці зліва, забійної ранина правій вушній раковині.

6. Увечері цього ж дня, знаходячись в третьому під`їзді будинку, побачив потерпілого, з яким в нього відбулась сварка, під час якої він відкрито для оточуючих, шляхом ривку викрав з руки потерпілого мобільний телефон марки «Oskal S80 6/128 Gb», вартість якого згідно висновку експерта № 222/24 від 12.01.2024 року становить 5639 грн. 21 коп., чим завдав потерпілому матеріальну шкоду на вищевказану суму. З місця вчинення кримінального правопорушення зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Обвинувачений у судовому засіданні вину у вчинених кримінальних правопорушеннях визнав повністю, від дачі показань по справі відмовився, підтвердив обставини вчинення кримінальних правопорушень , які викладені в обвинувальному акті та на питання суду пояснив, що він з датами, часом , місцем та способом вчинених кримінальних правоворушень , що зазначені в обвинувальному акті згоден.

Обставинами, які пом`якшують покарання обвинуваченого у відповідності зі ст. 66 КК України, суд визнає щире каяття та активне сприяння розкриттю кримінальних правопорушень, його молодий вік .

Тож суд ухвалив визнати його винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.125 ч.2, ст.185 ч.4, 186 ч.4 КК України та призначити йому покарання :

- за ст. 125 ч.2 КК України - 1 (один) рік обмеження волі, що становить 6 місяців позбавлення волі.

- за ст. 185 ч.4 КК України - 5 (п`ять) років 6( шість ) місяців позбавлення волі.

- за ст. 186 ч.4 КК України - 7 (сімь) років позбавлення волі.

На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити покарання у виді 7 (семи) років позбавлення волі.

Згідно ст. 70 ч.4 КК України, до призначеного покарання частково скласти за вироком Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 19.03.2024 року покарання у виді 1-го місяця позбавлення волі і остаточно призначити покарання у виді 7 (семи) років 1 (одного) місяця позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили залишити ОСОБА_6 запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Також судом вирішено стягнути з обвинуваченого ОСОБА_6 процесуальні витрати, пов`язані із проведенням судово-товарознавчих експертиз у сумі 3786,4 грн. на користь держави.

Вирок може бути оскаржений шляхом подання апеляційної скарги до Полтавського апеляційного суду, через Автозаводський районний суд м.Кременчука Полтавської області протягом тридцяти днів із дня його проголошення.

 

 

Ліна Романченко

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися