Кременчуцька газета
Четверг, 20 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Віз рибу без документів, або торгував нею без документів: як суд карає порушників, виявлених у Кременчуцькому районі

29 травня 2024 10:20

Судові справи.

 

20 травня 2024 року суддя Глобинського районного суду Свістєльнік Ю.М. розглянула справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Державної екологічної інспекції Центрального округу про адміністративне правопорушення щодо уродженця м.Черкаси, громадянина України, не працюючого, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП «Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах».

Як сказано у постанові суду, 26 квітня 2024 о 13 год 18 хв на автотрасі Н-08 поблизу с.Липове, працівниками поліції було зупинено авто Фольцваген пасат б-3 зеленого кольору, під керуванням обвинуваченого, у багажнику якого знаходилася риба різних видів: лящ 59 шт., сом 1 шт., товстолоб 3 шт. без відповідних документів, а саме товарно-транспортної накладної. Своїми діями порушив статті 9,10 Закону України «Про тваринний світ». Чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.88-1 КУпАП.

У судове засідання водій не з`явився, належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи про причини неявки суд не повідомив.

Розглянувши справу суддя визнала чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.88-1 КУпАП та наклала на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 510 гривень 00 коп. з конфіскацією риби: лящ 59 шт., сом 1 шт., товстолоб 3 шт.

Також суддя стягнула з чоловіка на користь держави судовий збір у розмірі 605,60 грн.

Постанова може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Також 20 травня 2024 року суддя Глобинського районного суду Свістєльнік Ю.М. розглянувши аналогічну справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Державної екологічної інспекції Центрального округу про адміністративне правопорушення щодо громадянина України, не працюючого, про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП.

Він 23 квітня 2024 о 08 год 30 хв в с. Гриньки Кременчуцького району на стихійному ринку продавав свіжу рибу: карась сріблястий загальною вагою 4 кг без належних документів, що засвідчують законність її придбання. Своїми діями порушив статтю 7, статтю 63 Закону України «Про тваринний світ». Чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.88-1 КУпАП.

У судове засідання не з`явився, належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи, про причини неявки суд не повідомив.

Суддя визнала чоловіка винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.88-1 КУпАП та наклала на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 510 гривень 00 коп та судовий збір у розмірі 605,60 грн.

Ця постанова також може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Але у Глобинському суді ми побачили і інші рішення щодо подібних справ.

Так, 21 травня суддя Глобинського районного суду Свістєльнік Ю.М. розглянула у відкритому судовому засіданні матеріали справи про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Управління державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Полтавській області (Полтавський рибоохоронний патруль) про адміністративне правопорушення щодо уродженки м. Кіровоград, громадянки України, не працюючої за ч. 1 ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У постанові суду зазначається, що 21 квітня 2024 року о 08.40 год жінка продавала свіжу рибу: карась сріблястий вагою 10 кг, короп вагою 2 кг, на ринку в с. Броварки по вул. Гагаріна, Кременчуцького району Полтавської області без належних документів що посвідчують законність її придбання. Вказаними діями жінка порушила ст. 763 Закону України «Про тваринний світ», чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 88-1КУпАП.

У судовому засіданні жінка вину визнала, зміст протоколу не заперечувала, щиро розкаялася.

Суддя звільнила жінку від адміністративної відповідальності, передбаченої ч.1ст.88-1 КУпАП, за малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення і обмежитись усним зауваженням.

Провадження у справі про адміністративне правопорушення було закрито.

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися