Кременчуцька газета
Понеділок, 15 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Які дитсадки Кременчука найближчим часом можуть запрацювати офлайн: куди в такому випадку діти та педагоги ходитимуть в укриття

20 червня 2024 19:00

Проект рішення.

 

Завтра, під час сесії Кременчуцької міської ради, депутати мають визначити форму організації освітнього процесу в Кременчуцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №3 в очному та змішаному режимі (адреса: вул. О. Білаша, 10) з моменту підписання і затвердження акту прийому готовності закладу дошкільної освіти до роботи.

Аналогічний документ планується затвердити для закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу No18 враховуючи можливість використання для укриття працівників закладу освіти та здобувачів освіти приміщень найпростішого укриття, балансоутримувачем якого є Департамент освіти Кременчуцької міської ради (адреса: вул. Лейтенанта Покладова, 3), а також приміщень протирадіаційного укриття №60347, балансоутримувачем якого є комунальне госпрозрахункове житлово-експлуатаційне підприємство "Автозаводське" (адреса: вул. Соборна, буд. 22/19) на умовах договору спільного використання.

«Визначити форму організації освітнього процесу в Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №34 в очному та змішаному режимі (адреса: вул. Софіївська, 82) з моменту підписання і затвердження акту прийому готовності закладу освіти до роботи в очному та змішаному режимі, враховуючи можливість використання для укриття працівників та здобувачів освіти Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №34 приміщень найпростішого укриття, балансоутримувачем якого є Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Академія майбутнього» (за адресою: вул. Софіївська, 69-А) на умовах договору спільного використання.

Визначити форму організації освітнього процесу у Кременчуцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №55 в очному та змішаному режимі з моменту підписання і затвердження акту прийому готовності закладу освіти до роботи за адресою: вул. Тараса Бульби, 16, згідно договору на умовах оренди приміщень,балансоутримувачем яких є Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №48, враховуючи можливість використання для укриття працівників закладу освіти та здобувачів освіти приміщень найпростішого укриття, балансоутримувачем якого є Кременчуцький ліцей №17 «Вибір» імені М. Г. Неленя (адреса: вул. Тараса Бульби, 14) на умовах договору спільного використання, а також за адресою: вул. Молодіжна, 25-А, згідно договору на умовах оренди приміщень, балансоутримувачем яких є Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №74 Кременчуцької міської ради.

Визначити форму організації освітнього процесу в Кременчуцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) №63 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області в очному та змішаному режимі (адреса: Володимира Великого, 50) з моменту підписання і затвердження акту прийому готовності закладу дошкільної освіти до роботи в очному та змішаному режимі»,-сказано в проекті рішення.

 

Клим Соколов

Фото сайт Інформатор 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися