Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 23 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Які заклади освіти Полтавщини лідери, а які аутсайдери по вакцинації від коронавірусу

 

13 вересня 2021 11:20

Найвищі показники вакцинації працівників сфери освіти у Кременчуцькому та Миргородському районах.

Сьогодні на нараді в голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова з питання про вакцинацію працівників галузі освіти області у регіоні доповіла директорка департаменту освіти області Віта Ковальська.

За її словами, робота закладів освіти на «жовтому» рівні епідемічної небезпеки не обмежуватиметься за умови наявності в 80% педагогічних працівників цих закладів документів, що засвідчують щеплення від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини.

За оперативними даними, в області 1 тис 281 заклад освіти. Працівники 338 закладів освіти пройшли повний курс вакцинації й матимуть змогу не переходити на дистанційне навчання навіть під час запровадження «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки.

За даними територіальних громад області, у 324 закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти вакциновано 80% персоналу. На «жовтому» карантинному рівні епідеміологічної небезпеки працюватимуть 64% від загальної кількості закладів.

Найвищі показники вакцинації працівників сфери освіти у Кременчуцькому та Миргородському районах.

Так, у Кременчуцькому районі серед 243 закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти 141 заклад має 80% повністю імунізованих від СOVID-19 працівників. Найбільше таких закладів у Козельщинській, Кременчуцькій та Піщанській територіальних громадах. У Новогалещинській територіальній громаді 80% працівників усіх трьох закладів освіти повністю вакциновано. Першою та другою дозою вакциновано 78% працівників закладів освіти району.

Педагогічні працівники 68 закладів (із 226) Миргородського району вакциновані двома дозами. Найвищі показники вакцинації у Краснолуцькій, Гоголівській, Великобагачанській, Білоцерківській та Сергіївській територіальних громадах. 69% працівників сфери освіти району вакциновано першою та другою дозами.

Майже однакові показники з вакцинації працівників закладів освіти в Лубенському та Полтавському районах. Так, у Лубенському районі показник 80% і більше повністю вакцинованих працівників мають 17,44% закладів освіти району, а в Полтавському – 16,74% від загальної кількості закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти. Першою та другою дозами вакциновано 57% працівників закладів освіти Лубенського району та 56% Полтавського  району.

У цілому динамічними темпами іде вакцинальна кампанія в закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Станом на 10.09.2021 із 1593 працівників закладів вакциновано 70,4%. Двома дозами вакциновано 80% працівників у Професійно-технічному училищі № 46 с. Лазірки, Кременчуцькому професійному ліцеї ім. А.С. Макаренка. Наближається до показника 80% Вище професійне училище № 7 м. Кременчука.

Серед закладів фахової передвищої освіти у Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ уже вакциновано 89,6% персоналу. 82,5% працівників Комунального закладу освіти „Лохвицький медичний фаховий коледж Полтавської обласної радиˮ отримали першу і другу дози вакцини. Вакциновано 77,4% працівників Лубенського лісотехнічного фахового коледжу, 74,6% працівників Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка.

Вакциновано двома дозами понад 50% працівників Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Полтавського державного аграрного університету.

«Зважаючи на епідемічну небезпеку, необхідно якнайшвидше імунізувати тих працівників сфери освіти, які виявляють бажання, але ще не дійшли до пунктів масової вакцинації або до сімейного лікаря. Для цього керівникам закладів та установ освіти області необхідно активніше сприяти роботі виїзних бригад із вакцинації», - заявила В.Ковальська.

Нагадаємо, На Полтавщині розпочалася епідемія невакцинованих: як по регіону «крокує» коронавірус

А що з вакцинацією на Полтавщині: офіційна статистика

Як в Кременчуці та районі готові до переходу у «жовту» карантинну зону: де як йдуть справи з вакцинацією колективів

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися