Кременчуцька газета
Неділя, 1 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Ямщикова отримала квиток на війну зі схематозниками Мамая з партії «За майбутнє»: у Полтаві планують змінити керманича міста

6 червня 2023 17:40

Вже понад два місяці, а екс-мер Полтави, представник партії, до якої входять мер Кременчука Віталій Малецький та нардеп Юрій Шаповалов «За майбутнє» –  Мамай, відсторонений з посади, але як і раніше, він при справі.

 

Цікава ситуація складається у Полтаві. Там за корупцію було усунуто мера міста, представника партії, до якої входять мер Кременчука Віталій Малецький та нардеп Юрій Шаповалов «За майбутнє» – Олександра Мамая.

Але минуло вже понад два місяці, а екс-мер Мамай, як і раніше, при справі. Все тому, що Полтавою продовжує керувати призначений Мамаєм секретар міськради від ЄС Андрій Карпов, а на посадах залишилася практично вся мамаївська команда. Йдеться про заступників, директорів департаментів та директорів комунальних підприємств, які продовжують набивати кишені Мамая та віддавати підряди виключно своїм.

Як пише телеграм-канал «Батальйон Монако», варто лише згадати недавній скандал, коли продукти харчування школярем і переселенців закуповували у фірми соратника Мамая з переплатою в 100%. Або колись із місцевих підприємців вимагали відкати за похорон наших військових.

Офіс Президента давав час полтавським «слугам» самим сформувати більшість, але терпець уже скінчився. Містом увесь цей час править «мамаївська група», а схеми як працювали, так і працюють. Тож у ВП терміново зібрали «слуг народу» і зажадали: зняти Карпова та призначити нового секретаря – представника Слуги народу.

Офіс робить ставку на військових. Тому на секретаря буде висунуто Катерину Ямщикову. Разом із чоловіком вони є депутатами міськради, і обоє воюють на фронті. Ямщикова вже пройшла півторамісячний тренінг кадрового резерву від ВП та добре себе зарекомендувала. У ВП впевнені, що Ямщикова зможе зупинити схематози, адже вона до того, як стати військовою, два роки активно боролася у міськраді зі схематозами команди Мамая.

Водночас нардеп та голова Полтавського обласного осередку Слуги народу Олексій Устенко лобіює на посаду секретаря іншого депутата від слуг – Антона Ярмолюка. Останній орієнтується як на полтавську команду волонтера Сергія Притули, так і керівництво партії «За майбутнє» в області. Це йде безпосередньо у розріз із позицією Офісу Президента.

При цьому вже політичне рішення ухвалене, тому найближчим часом варто очікувати на заміну Карпова на Ямщикову, яка отримала новий квиток на війну, але цього разу зі схематозниками Мамая з партії «За майбутнє».

Нагадаємо, Представник партії Шаповалова – Малецького «За майбутнє» Олександр Мамай вже не є мером Полтави

 

Лазор Леснін

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися