Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Березня 2025
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Йде з посади директор Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Геннадій Москалик

6 лютого 2025 09:40

Про це він заявив на нараді з керівниками закладів освіти міста. Присутні були шоковані такою новиною, бо саме Г.Москалик не один раз ставав на їх захист, зріс до керівника зі звичайного вчителя, знає систему і вміє координувати роботу підлеглих.

 

Допекли, дістали, дотиснули… Схоже, саме через це зі своєї посади йде директор Департаменту освіти Кременчуцької міської ради Геннадій Москалик.

Про це у своєму Телеграм-каналі написав редактор нашого видання Олег Булашев.

«Як повідомляють мої джерела, з ранку він зібрав нараду з керівниками закладів освіти міста. Під час засідання він підвів підсумки спільної довготривалої праці, подякував за ентузіазм, наполегливість та бажання керівників зробити освіту кращою.

Серед іншого Г.Москалик розповів про здобутки галузі (перші в області запровадили ЗНО, провели децентралізацію, профілізацію ліцеїв, створення пунктів незламності, обладнання сховищ, про перемоги в олімпіадах та захистах МАН, створення інклюзивно-ресурсних центрів, розширення місць в дошкіллі тощо) та окреслив ряд проблем та викликів, які стоять перед освітянами.

Він подякував своїм заступникам та працівникам департаменту за багаторічну працю пліч-о-пліч і…  заявив, що звільняється з посади»,-  пише  у своєму Телеграм-каналі редактор нашого видання Олег Булашев.

Присутні на нараді були шоковані такою новиною, бо саме Г.Москалик не один раз ставав на їх захист, зріс до керівника зі звичайного вчителя, знає систему і вміє координувати роботу підлеглих.

«Звичайно, такий працьовитий керівник без роботи не залишиться, бо якщо професіонали не потрібні команді мера Кременчука Віталія Малецького, то  інші високопосадовці та керівники освітянських установ явно зацікавлені аби така людина працювала саме у них»,-  пише  у своєму Телеграм-каналі редактор нашого видання Олег Булашев.

Наразі виконувати обов’язки керівника Департаменту освіти буде Світлана Михайленко, яка довгий час працює заступником директора Департаменту.

У Кременчуці влада Малецького знецінює професіоналів: відома наступна кандидатура керівника на звільнення?

 

Клим Соколов

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: http://surl.li/ijtlvs
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися