Кременчуцька газета
Вівторок, 28 Листопада 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Йдеться майже про 2 млн грн: на сесії депутати погодили зміни до програм кременчуцьких медзакладів

29 вересня 2023 15:00

Погоджено на сесії.

На сесії Кременчуцької міської ради розглянули ряд питань, що стосувались фінансування медичної галузі.

Так внесено зміни у ряд програм медичних закладів.

Зокрема, для покращення умов доступу та перебування дорослого і дитячого населення в найпростішому укритті, що знаходиться у будівлі КНМП «Центру первинної медико-санітарної допомоги No 1»  виникла необхідність у проведенні поточного ремонту з вимощення запасних виходів з будівлі. Відповідно до Договірної ціни, вартість проведення ремонтних робіт по об'єкту «Поточний ремонт з вимощення запасних виходів з будівлі КНМП «ЦПМСДNo 1» м. Кременчука для покращення умов доступу та перебування дорослого і дитячого населення в найпростішому укритті, що знаходиться по вул. Івана Мазепи, 26», складає 189 тис 999 грн. 

Дані витрати не були передбачені заходами комплексної програми розвитку КНМП «Центр первинної медико-санітарної допомоги No 1» м. Кременчука», а тому виникла необхідність внести зміни.

Зміни внесено і до програми розвитку КНМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т.Богаєвського». Депутатам пояснили, що цей лікувальний заклад має сучасний ендоскопічний кабінет, а кількість послуг, які надаються лікарнею, постійно збільшується. Для ефективної дезінфекції медичних інструментів, ендоскопів та приладдя, медичному підприємству необхідна автоматична мийка- дезінфектор для ендоскопів. Очікувана вартість автоматичної мийки-дезінфектора для ендоскопів становить 568 тис грн. 

Також у  структурі КНМП «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т.Богаєвського» є стерилізаційне відділення, що обслуговує стаціонарні відділення, клінічну та бактеріологічну лабораторії, поліклініку. На даний час у відділені працюють стерилізатори 1991, 1992 років випуску, які відпрацювали свій ресурс та потребують заміни.  Для приведення стерилізаційного обладнання у відповідність до наказів МОЗ України та вимогам договору з НСЗУ, необхідно замінити два стерилізатори. Вартість одного становить 460 тис грн. Для заміни двох необхідно 920 тис грн. 

Дані витрати не були передбачені програмою розвитку на 2023 рік, тому виникла необхідність у внесені зміни. 

У зв’язку з встановленням автономного опалення в КНМП «Лікарня  інтенсивного лікування «Кременчуцька», виникла потреба у встановлені нового вузла обліку теплової енергії та заміні  старого. Крім того, вузол обліку теплової енергії відсутній у приміщені господарської будівлі, де знаходяться гаражі. Облік теплової енергії проводиться відповідно до встановлених коефіцієнтів, що в рази завищує фактичні показники. Орієнтовна вартість заміни вузлів обліку теплової енергії у КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» становить 288 тис 521 грн.

Дані витрати не були передбачені Планом заходів комплексної програми  розвитку КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» на 2023 рік.  Враховуючи викладене, виникла необхідність внести зміни до рішення  Кременчуцької міської ради.

Нагадаємо, П’ять років чекання медиків та пацієнтів: до лікарні «Придніпровська» нарешті зробили дорогу

 

 

Світлана Павленко

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися