Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 18 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

За безкоштовну роздачу хліба з рекламою кандидата в нардепи Мазура під час парламентських перегонів постраждала касир

 

5 серпня 2019 09:20

Жінка на судове засідання не з'явилася.

Днями суддя Автозаводського районного суду Кременчука Ганна Олейнікова розглянула адміністративний матеріал, який надійшов із Кременчуцького відділу поліції про притягнення касира магазину «Маркетопт» до адміністративної відповідальності за ст.212 -10 КУпАП «Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму»
Як сказано в постанові суду, яка розміщена у Єдиному реєстрі судових рішень, 8 липня 2019 року о 13.25  за адресою: м. Кременчук, вул. Академіка Маслова, буд. 22, жінка, виконуючи функції касира каси № 3, магазину «МаркетОпт» здійснювала безплатну роздачу громадянам товарів, на яких міститься передвиборна агітація кандидата в народні депутати України Сергія Мазура, чим порушила ч. 14 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Жінка в судове засідання не з`явилася, про дату, час та місце судового розгляду справи була повідомлена належним чином.

Суддя дослідивши матеріали справи, вважає, що вина касира у скоєнні адміністративного правопорушення підтверджується фактичними даними протоколу про адміністративне правопорушення, поясненнями кременчужанина із яких вбачається, що 8.07.2019 року приблизно о 9.40  в магазині «Маркетопт», він отримав безкоштовно від касира каси № 2 половину хліба, яка була порізана скибками, на якому на упаковці була наклейка з прізвищем кандидата в народні депутати «Мазур». Аналогічна безкоштовна роздача хлібу відбувалась на касах № 3 та 4.

Також вина касира підтверджується оглянутим у судовому засіданні відеозаписом наданим Батальйоном патрульної поліції, із якого вбачається, що о 13.24 хв  4 сек. особа, яка притягається до адміністративної відповідальності безоплатно, з кошику, який знаходиться на касі магазину, надає хліб покупцю в упаковці, на якому нанесено прізвище кандидата в народні депутати України.

Тож суддя визнав касира винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-10 КпАП України та підвергнути адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 510 грн у дохід держави.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, його законним представником, адвокатом, потерпілим, його представником або прокурором в Полтавський апеляційний суд ,через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня її винесення.

Нагадаємо, «Втирати кожному виборцю»: кременчужани обурені з'явилася політагітацією кандидата Мазура на хлібі

Малецькому улюблений багатьма кременчужанами «Маркетопт» вже не по душі. 

Кандидати в Кременчуці змагаються в спритності, як обдурити виборця: Мазур проти Шаповалова або навпаки?
 

 

Олег Булашев 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися