Кременчуцька газета
Середа, 24 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

За цю дорогу билися Лєднік, Сазонов та Носа, а тепер і міськрада Кременчука хоче вставити свої 5 копійок: чому ж нардеп Мовчан не реагує на аналогічні звернення людей?

21 червня 2024 08:45

Мова про національну автомобільну дорогу Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь.

 

 

У п’ятницю на сесії Кременчуцької міської ради депутати планують розглянути і прийняти звернення до Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області щодо ремонту в межах Кременчуцького району національної автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь.

У проекті звернення сказано, що національна автомобільна Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь є значимою транспортною мережею, яка з’єднує центральну та південну частини нашої держави. Зазначена транспортна артерія проходить територією Кременчуцької територіальної громади та Кременчуцького району, є вкрай важливим сполученням між об’єднаними територіальними громадами та належить до автомобільних доріг загального користування.

Далі у проекті звернення сказано:

«Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області переймається надійним транспортним сполучення в місті для перевезення вантажу, в тому числі стратегічних видів продукції, що забезпечує сталу господарську діяльність їх промислових, бюджетоутворюючих підприємств, належну життєдіяльність громад, можливість мешканцям своєчасно дістатись до робочих місць та закладів соціальної сфери. Кожного року за кошти місцевого бюджету здійснюється ремонт доріг, що проходять в межах Кременчуцької міської територіальної громади, наноситься дорожня розмітка, відновлюються дорожні знаки.

Але, на жаль, асфальтобетонне покриття проїжджої частини дороги та її узбіччя, яка проходить територією Кременчуцького району Полтавської області, знаходиться у вкрай незадовільному стані. Особливо це стосується ділянок доріг, які проходять через села Піщане, Садки та Кам’яні Потоки:

- проїжджа частина дороги вщент розбита, уражена ямковістю, великою кількістю вибоїн, які під час негоди наповнюються зливовими і талими водами та дезорієнтують водіїв, що є підставою для ДТП;

- асфальтобетонне покриття має значну келійність та просідання, покрите сіткою тріщин;

- узбіччя дороги не розчищено від землі, піску та бруду;

- вздовж дороги присутня велика кількість чагарників;

- зелені насадження не кроновані;

- дорожні знаки тривалий час не оновлювались.

Всі ці явища призводять до погіршення безпеки дорожнього руху для всіх його учасників.

Мешканці сел Піщане, Садки та Кам’яні Потоки неодноразово звертались з обурливими скаргами до Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області на незадовільний технічний стан доріг, які проходять територією їхніх громад, але з бюджету Кременчуцької міської територіальної громади не можуть виділятися кошти на ремонт доріг, що знаходяться поза межами нашої територіальної громади.

Інтенсивний рух транзитного великовагового та великогабаритного транспорту, негативно впливає на асфальтобетонного покриття проїжджої частини дороги. Поточний ремонт асфальтобетонного покриття вищевказаної дороги, який інколи виконувався, не дає бажаних результатів та не покращує технічній стан проїжджої частини дороги.

Проблема безаварійної експлуатації доріг є вкрай гострою, тому не проведення своєчасного капітального ремонту призведе до повного знищення дорожнього покриття.

З огляду на вищевикладене, з метою запобігання виникнення надзвичайних аварійних ситуацій на дорозі, організації безперебійного та надійного сполучення між територіальними громадами, забезпечення безпеки дорожнього руху для всіх його учасників, просимо вирішити питання стосовно невідкладного капітального ремонту національної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук)-Маріуполь в частині, яка проходить між Кременчуцькою та Градизькою територіальними громадами (через с. Піщане), а також селами Садки та Кам’яні Потоки».

Зазначимо, що саме за ремонт цієї дороги особливо активно виступав тепер вже ексначальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік.

Він розповідав журналістам, що в бюджеті не передбачені кошти навіть на утримання доріг, бо зараз бюджет спрямовано на оборону нашої країни, але він звертався до влади країни з проханням виділити кошти на ремонт частини цієї дороги.

Мешканці району, як і влада району зверталися за допомогою у фінансуванні ремонту траси до нардепа Олексія Мовчана, але бачимо, що стан дороги лише стає гіршим.

З сесійної трибуни облради за цю дорогу розповідав кременчужанин, депутат облради Олег Сазонов, а ще постійно підіймає питання ремонту дороги селищний голова Градизька Мирослав Носа.

Тепер на це звертають уваги і міські обранці.

Нагадаємо, Які автодороги Кременчуцького району потребують першочергового ремонту і що на це каже влада

«Головне притерти медальку»: Лєднік пояснив, чому Мовчан не має відношення до ремонту дороги у Піщаному

Кременчужани кличуть першу леді Зеленську приїхати у Піщанську школу, аби у селі також заасфальтували дорогу

Жахливий стан державної дороги у Піщаному: яку відповідь на свій запит отримав депутат Полтавської облради Сазонов

Селищний голова Градизька Носа звертається до влади країни та області і нардепа Мовчана: дорога Кременчук-Київ в ямах, які забирають життя людей

 

Клим Соколов

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися