Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Жовтня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Земельні махінації у Кременчуцькому районі, схоже, не обійшлися без чиновницького благословення

 

11 серпня 2021 13:00

У земельних махінаціях у Кременчуцькому районі, в результаті яких пайовик навіть не знав, що її земля перейшла до іншого управителя, виявилися нові обставини справи.

«Кременчуцька газета» продовжує публікувати серію матеріалів стосовно земельних махінацій, які відбуваються у новоствореному Кременчуцькому районі. Зараз ця тема є як ніколи актуальною, адже земля з 1 липня стала товаром. На ній можна заробити і про це, вочевидь, заздалегідь поміркували ті, хто підготував різні земельні махінації.

Схоже, подібна ситуація сталася з однією з численних пайовиків ТОВ «Полтавазернопродукт» Валентиною Куницькою. Це саме та жінка, інтереси якої у суді представляла адвокат Лілія Бехтер, але, як виявилося згодом -  пенсіонерка навіть не знала її і, відповідно, не давала їй на це право!

Проте ця історія йде своїм корінням кількома роками у минуле. Тоді один з керівників виробничих підрозділів ТОВ «Полтавазернопродукт» (базується у Глобиному), перед звільненням, схоже, зробив все так, аби заднім числом, а то й без особистої участі пайовиків, переоформити договори оренди землі на інше підприємство, яке згодом сам і очолив.

Як повідомила редакцію Валентина Куницька, вона написала скаргу до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області на адвоката Лілію Бехтер.

Сьогодні пані Куницька, яка намагається відстояти правду і свою землю, заявила, що написала звернення в Полтавську обласну прокуратуру в якому вказала на протиправні дії посадовців Криворудської сільської ради, завдяки яким земля жінки перейшла без її відома до іншого управителя.

«22.07.2021 я звернулася до Глобинської окружної прокуратури в порядку ст.214 КПК України із заявою про вчинення кримінального правопорушення, зокрема службовими особами Криворудської сільської ради, а саме підробки мого підпису у довіреностях та журналах реєстраційних дій.

За даним фактом відомості було внесено до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України за №42021172010000026 від 22.07.2021

 Цього ж дня мене визнано потерпілою, допитано в якості потерпілої. Відібрано зразки мого почерку та підпису»,- сказано у документі.

В.Куницька просить правоохоронців опитати секретаря Криворудської сільської ради з метою підтвердження факту, що вона не приїжджала до даної сільської ради з метою видання довіреностей, вилучити оригінали журналів проведення реєстраційних дій за 2019 рік, де містяться нібито підписи жінки з метою проведення відповідних експертиз, вилучити оригінали довіреностей, які залишилися в Криворудській сільській раді з метою проведення експертиз.

Крім того, вона просить опитати Мареху Тетяну Олексіївну та Куценко Марію Степанівну, які здобули її підписи та присилали макет довіреності від сільської ради поштою без будь-яких підписів та призначити почеркознавчу та технічну експертизи документа з метою підтвердження факту підробки мого підпису в довіреностях, угоді про дострокове розірвання договору оренди землі з ТОВ «ІПК «ПЗП» та договору оренди з ТОВ «РАЙЗЕМІНВЕСТ-2017», або встановлення факту вдрукування тексту після нанесення мого підпису на пустому аркуші паперу.

Нагадаємо, земельні махінації, або Як адвокат Бехтер захищала інтереси пенсіонерки, яка їй не давала на це право.

Земельні махінації у Кременчуцькому районі нагадують прислів’я «Без мене - мене одружили»

Адвокатку Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки, яка їй не давала на це право, можуть позбавити права на зайняття адвокатською діяльністю.

 

 

Олег Булашев

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися