Кременчуцька газета
Субота, 13 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Жоден суд не виніс рішення, за яким тарифи «Полтаватеплоенерго» визнано незаконними

14 червня 2024 08:20

Заклики активістів, які підбурюють містян до несплати комунальних послуг, є нічим іншим, як саботажем діяльності підприємства.

У судах різних інстанцій тривалий час розглядаються позови громадян та підприємців. Позивачі вважають діючи тарифи ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» незаконними, тому вимагають провести перерахунки за надані підприємством послуги, відповідно до тарифів, що діяли у Кременчуці до 22 лютого 2022 року.

Здебільшого до таких дій кременчужан підштовхують заклики деяких чиновників та активістів. Проте варто нагадати, що навесні 2022 року російські ракети розбомбили «Кременчуцьку ТЕЦ», яка виробляла теплову енергію для подальшої централізованої подачі тепла та гарячої води. До цього часу у нашому місті діяли тарифи саме цього надавача послуг.

Аби кременчужани не залишилися взимку без опалення, майже перед самим початком опалювального періоду 2022-2023 років Кременчуцька міська рада прийняла рішення про визначення «Полтаватеплоенерго» надавачем послуг, завдяки якому в оселях городян на Лівобережжі своєчасно з’явилося централізоване опалення, а з кранів потекла гаряча вода. На той час підприємство надавало послуги за тарифами, затвердженими Полтавською обласною радою.

Тоді жодний чиновник, політик чи активіст не інформував містян про тарифи, за якими працювало підприємство. Хоча відповідна інформація була у відкритому доступі - її можна було знайти на офіційному сайті «Полтаватеплоенерго». Також звернемо увагу, що з початком повномасштабної війни підприємство дотримувалося мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги. Тож діючі регламентні документи не порушувалися жодним чином.

Натомість активісти за спонукання та підтримки міської влади, підбурюють містян до несплати комунальних послуг, наданих «Полтаватеплоенерго», та оскарження тарифів у судах, що є нічим іншим, як саботажем діяльності підприємства та доведенням його до банкрутства.

Активістам, які стверджують, що діяльність «Полтаватеплоенерго» визнана судами незаконною, маємо нагадати, що впродовж майже 2 років жоден суд не виніс рішення, зв яким тарифи «Полтаватеплоенерго» визнано незаконними, жодним рішенням у діях «Полтаватеплоенерго» не встановлено порушення чинного законодавства.

Закликаючи споживачів до не сплати рахунків, радимо користуватися не єдиним рішенням, а судовою практикою.  

Адже бажання покращити власне матеріальне становище під час воєнного стану є ганебним. Як і вирішення політичні амбіції за рахунок підприємства, що забезпечує місто теплом, не зважаючи на скрутне становище та негативні зовнішні фактори. Таким чином активісти чинять розбрат у суспільстві, що є неприпустимим у часи війни.

Тож вкотре наголошуємо, що «Полтаватеплоенерго» працює виключно в рамках діючого законодавства і, незважаючи на політичні чвари, не залишить містян без тепла взимку.

Тому закликаємо абонентів не вестися на провокації та своєчасно сплачувати рахунки за надані послуги, аби не опинитися в борговій кабалі, що обов’язково приведе до суду.

Тим, хто опинився у скрутному становищі, пропонуємо укласти договір на реструктуризацію.

За більш детальною інформацію з цього приводу треба звернутися до Відділення збуту Кременчука за телефонами (050) 457-42-66, (050) 457-42-65, (050) 457-42-74 (для населення).

Для юридичних осіб: (050) 810-17-80.

 

На правах реклами

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися