Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 19 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

ЗМІ поспішили: пожежі на «Росаві» не було - загорання виникло в будівлі ПП «Агроцентр»

 

4 травня 2018 12:40

На «Росаві» заявили, що шинний завод працює в звичайному режимі і гарантує виконання всіх узятих на себе зобов'язань перед постачальниками і клієнтами.

 

Пожежа, яка сталася 3 травня в Білій Церкві на території промислової зони по вулиці Леваневського стурбувала не тільки жителів міста.

У ЗМІ оперативно з'являлися повідомлення про цю ситуацію. Але далеко не всі з них, були правдивими. В результаті, поширилося повідомлення про пожежу на шинному заводі «Росава». 

Цю  інформацію, яка не відповідає дійсності, швидко розповсюдили в Інтернеті та інших каналах комунікації. 

Насправді горіло орендоване приміщення промислової зони, яка знаходиться поруч з шинним заводом.

«Головне управління ДСНС України в Київській області  повідомляє, що інформація, яка була розміщена в деяких ЗМІ стосовно пожежі 04.05.2018р на підприємстві «Росава» не відповідає дійсності. Загорання  виникло  в будівлі ПП «Агроцентр», орендованих ПП ТЕО. Станом на 4 травня  четверо осіб перебувають в лікувальних закладах міста Біла Церква»,- сказано в повідомленні ГУ ДСНС України у Київській області.

На «Росаві» заявили, що шинний завод працює в звичайному режимі і гарантує виконання всіх узятих на себе зобов'язань перед постачальниками і клієнтами.

Зазначимо, що у Кременчуці неперевірену новину про те, що завод загорівся розповсюдив провладний сайт, який часто публікує неперевірені і фейковий новини. Сайт у народі називають «Бред тудей» за систематичні фейковий або відверто брехливі матеріали. Також сайт періодично краде новини з інших сайтів і подає їх, як власні авторські твори.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися