Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 27 Лютого 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Звертаються до Зеленського і Кабміну - вагонобудівники просять втрутитися у ситуацію, яка склалася між АТ «Укрзалізниця» та ПАТ «КВБЗ»

3 вересня 2019 11:10

Питання порядку денного сесії.

Сьогодні на засіданні сесії міської ради депутати розглянули додатковим питанням звернення  депутатів Кременчуцької міської ради до  Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо стану взаємовідносин між АТ «Укрзалізниця» та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Представник Крюківського вагонобудівного заводу нагадав депутатам, що  підприємство на підставі укладених договорів за власний кошт приступило до будівництва вагонів та поїздів на замовлення Укрзалізниці.

До 27 червня цього року повинні були доставити всі 54 пасажирські вагони, а строк поставки дизель-поїздів – до кінця поточного року.

Проте, з боку АТ «Укрзалізниця» прийнято лише 11 вагонів, заборгованість за які перед підприємством з січня місяця по теперішній час складає понад 107 млн грн.

Інші 43 вагони АТ «Укрзалізниця» взагалі відмовляється приймати у підприємства не тільки в супереч умовам договорів, а й в загалі своїми діями дискримінуючи задекларовані Президентом України кроки, направлені на поліпшення транспортної інфраструктури.

На жаль, у визначений договорами строк АТ «Укрзалізниця» свої обов’язки не виконало, як не виконало їх і на сьогоднішній день.

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» було вимушене звернутися з позовом до господарського суду, щоб захистити свої права та вкладені у виробництво вагонів кошти (майже півтора мільярди гривень).

«Вважаючи дії і позицію АТ «Укрзалізниця» по відношенню до ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» не партнерськими і такими, які наносять збиток репутації державної компанії - монополіста, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» звернулось до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, з проханням про сприяння у вирішенні даної проблеми на рівні Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України. На підставі звернення трудового колективу та адміністрації ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», цим листом до Вас звертається депутатський корпус як представник громади, який покликаний її захищати, з проханням невідкладно втрутитися у ситуацію, яка склалася у відносинах між АТ «Укрзалізниця» та ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», так як не вирішення на рівні Держави цього проблемного питання може привести до найгірших негативних наслідків як для самого підприємства як бюджетоутворюючого у місті Кременчук, так і негативного суспільного резонансу в цілому», - зверення до кременчуцьких депутатів.

Депутати внесли в порядок денний сесії звернення, в рамках якого проситимуть Президента Зеленського, Кабмін втрутитися в ситуацію, яка склалася, так як засновником АТ «Укрзалізниця» є держава.  

А також максимально сприяти у виділенні коштів для виконання з боку АТ «Українська залізниця» договірних зобов’язань перед ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» щодо реалізації у 2019 році укладених договорів на поставку пасажирських вагонів, у 2019-2020 роках – дизель-поїздів з отриманням виготовленої продукції та її оплатою з метою недопущення відтоку кваліфікованих кадрів з міста Кременчук, що призведе до недонаповнення податками бюджетів всіх рівнів і може стати причиною повної зупинки діяльності ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

Читайте: Про проблему із закупками говорив в інтерв'ю і Володимир Приходько

Дивіться Онлайн-трансляція: ХXХVІІІ сесія Кременчуцької міської ради 3 вересня 2019 року.

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися