Кременчуцька газета
Субота, 13 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Кременчукводоканал купує муловсмоктувач за понад 7,2 млн

3 червня 2024

Епопея щодо закупівлі тривала ще з 6 травня. У відкритих торгах взяло участь лише підприємство «Альфатекс». Авто хотіли продати водоканалу за 7,39 млн грн. Як повідомляє https://mediadokaz.pl.ua, тендер підпав під моніторинг. У підсумку листування порушень аудитори не виявили, а ціна на муловсмоктувальний автомобіль за згодою сторін знизилася до 7,2 млн.

Що купують

З листування з аудиторами стало відомо, що Кременчукводоканал потенційну ціну нової комунальної техніки визначав з 3 цінових пропозицій: 

  • ТОВ «Факел» — на шасі автомобіля JAC, 2024 р.в., за 7,55 млн грн;
  • ТОВ «Н.В.П.» —  на шасі FORD CARGO, 2024 р.в., за 7,45 млн грн;
  • ПП «ВКП «Альфатекс» — на шасі Shacman 2023 р.в., за 7,2  млн грн.

Проте вже в рамках подання тендерної пропозиції «Альфатекс» запропонував комунальникам придбати авто за 7 398 000, на що підприємство погодилося. 

Згодом, додатковою угодою, ціну було знижено до 7,2 млн, як у ціновій пропозиції. 

Авто придбали на заміну мулососу КАМАЗ 1987 року випуску, вартість ремонту якого потенційно становила 1 мільйон гривень. 

Якщо поглянути на технічні характеристики мулососу від «Альфатексу», то ви навряд знайдете в них 10 відмінностей від технічних вимог, визначених водоканалом. 

Відзначимо, мулосос буде на шасі Shacman, китайської Shaanxi Automobile Group Co., Ltd. За даними порталу leave-russia, компанія активно працює з РФ і в 2023 році увійшла в трійку постачальників вантажівок до країни-агресора

Постачальник

ПП “ВКП “АЛЬФАТЕКС”, за даними аналітичного порталу YouControl, має 21 фактор ризику.

Крім нульового статутного капіталу та зв’язків власника з російськими бізнесами, серед ризиків зазначено наявні кримінальні провадження щодо злочинів проти власності та в сфері господарської діяльності, в яких фігурує підприємство (частину наразі перевірити не можливо).

Власником підприємства є депутат Полтавської обласної ради Микола Корецький, який активно підтримує УПЦ. Великий матеріал про російські бізнеси обранця нещодавно опублікувало ngl.media

З декларації депутата за 2023 рік можна дізнатися, що в жовтні 2022 року його дружина за 640 тисяч придбала 71 500 м2 землі

Крім цього подружжя володіє 20 земельними ділянками, 3 житловими будинками і один будинок — на етапі незавершеного будівництва. У власності родини 3 легковики, водний мотоцикл та причіп. 

Серед іншого володіє подружжя цінними паперами більше ніж 40 компаній. Тут і фірми з Узбекистану, Індонезії, Колумбії, Парагваю, Румунії, Маршалових Островів, США, Японії тощо.

Також у свіжій декларації депутата, крім українського бізнесу, зазначено наявність у нього корпоративних прав у 5 російських фірмах, що в грошовому вимірі оцінюються в 743 000 грн.

У розділі дохід серед іншого депутат вказав 28 044 500 RUB, які позичив третім особам, щоправда ця сума висить ще з декларації 2019 року.

 

За даними clarity-project, з 2016 року з «Альфатексом» підписано 598 договорів на суму 1,5 млрд грн. 10 договорів на суму 15,5 млн — очікуються. Серед замовників лідером є кременчуцьке ШРБУ — 26 угод на 61,5 млн грн.

 

За перший квартал року чистий дохід підприємства склав 57 мільйонів, чистий прибуток — 844 тисячі гривень. 

 

Автор: Цокур Оксана https://mediadokaz.pl.ua/

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися