Ми в Telegram

 

Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 7 Жовтня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Люди і кадри: керманич Полтавщини Лунін про Синєгубова, Киву, Грекова, Ковальску, Малецького та інших чиновників

22 липня 2022

«Кременчуцька газета» підготувала серію інтерв’ю з начальником Полтавської обласної військової адміністрації Дмитром Луніним. Наші питання ми розподілили по блоках «Війна і особисте», «Про життя Полтавщини», «Люди і кадри», «Бюджет, безробіття та як вижити заводам у Кременчуці» тощо. Сьогодні ми подаємо другий блок інтерв’ю «Люди і кадри».

На відміну від мера Кременчука Віталія Малецького, Дмитро Лунін відкрито спілкується з журналістами і не переховується від них, відповідаючи на всі їхні запитання. Цим ми і скористалися, поставив багато питань керівнику області і розділив їх по блоках. Перший блок був про війну та особисте, а зараз переходимо до другого блоку запитань.

- Що б ви зробили, якби зустрілися зараз з екс-нардепом від Полтави Кивою?

- Я думаю, це практично неможливо. Я в росію не збираюся, а якщо б цей «політик» (в лапках) опинився б на території нашої держави, наші спецслужби затримали б його відразу. Й далі поводилися з ним відповідно до законодавства.

- Чи часто спілкуєтеся з керманичем Харківщини Олегом Синєгубовим і про що йде в основному мова?

- Щодня маємо телефонні дзвінки. І з Олегом Васильовичем, і з Дмитром Живицьким (керівником Сумщини), і з іншими начальниками обласних військових адміністрацій.

- Чому досі не призначено заступника керівника Полтавської обласної державної адміністрації замість Євгена Грекова. Чи вже остаточно відомо, хто це буде?

- Всі сфери, все навантаження розподілено рівномірно між мною та заступниками. Жодний напрямок роботи не провисає. Це головне, що треба розуміти в цій ситуації. Зараз ми розглядаємо низку кандидатів.

- Кого ви бачите керівником освітньої галузі Полтавщини замість Віти Ковальської?

- Поки що це питання не на часі. Т.в.о. директора Галина Власюк справляється з покладеними на неї обов'язками. 

- Які департаменти та управління обласної держадміністрації ще без повноцінно призначеного керівника і кого там бачите на посадах? Коли станеться їхнє призначення?

- У нас є два департаменти з керівниками, які мають приставку в.о. Але це професіонали. Вони працюють в цих департаментах давно й повністю розуміють специфіку й володіють всією базою. Приставка в.о. жодним чином не впливає на якість роботи – це я вам гарантую.

- Як працює зв’язок між вами та мерами міст, зокрема Кременчука Віталієм Малецьким, головами громад?

Для всіх начальників районних військових адміністрацій, мерів та голів громад я доступний телефоном цілодобово. Всі мери, голови громад і РВА доступні мені телефоном так само. Нікому не відмовляю і в особистій зустрічі. Проблем з комунікацією немає. Зі всіма головами громад є чат.

Нагадаємо, війна і особисте: керманич Полтавщини Лунін про ранок 24 лютого, готовність до війни, безпеку, зарплату та дружину.

 

Олег Булашев 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися