Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

«Малецький вихваляється рідною «Авророю», а там жахливі ями»: кременчужани готові висловити меру в обличчя свої претензії

14 лютого 2024

Фотофакт.

 

Лише вчора, під час засідання виконкому, міський голова Віталій Малецький розповідав про улюблений на Молодіжному мікрорайон «Аврора», де він виріс, як сьогодні редакція отримала обурення містян на стан цього мікрорайону.

«Малецький вихваляється рідною «Авророю», а там жахливі ями, калюжі та розторощений асфальт замість тротуарів. Як же так потрібно любити «Аврору», аби до такого довести тротуари. Подивиться на фотографії, зроблені біля будинку №10 по пр.Лесі Українки. Там тротуари жахливі і це як раз по дорозі до пошти, магазинів, аптеки…»,- кажуть містяни і відзначають, що готові висловити меру в обличчя свої претензії.

Кременчуцька газета в рамках проекту «Ями на кременчуцьких тротуарах» показує комунальникам, куди ще «не дійшли їх руки». Кожен бажаючий може допомогти редакції і владі в цьому питанні. Для цього фото розбитих тротуарів надсилайте на електронну адресу редакції [email protected]или ММС на телефон 067-530-87-97. Фотографія повинна бути зроблена по можливості з прив'язкою до місцевості - в місті це може бути найближчий будинок з номером або ділянку ландшафту.

Можна також виміряти ушкодження за допомогою рулетки або лінійки і зафіксувати їх на фото. У листі вкажіть свої контактні дані (П.І.Б., координати). Фотографії ми будемо групувати, і передавати в мерію. Також будемо відстежувати хід ремонтних робіт, і інформувати вас про них.

Ями центру Кременчука: під ноги треба дивитися і дивитися

У центрі міста на кременчужан чекають декілька підступних ям

 

Олег Булашев 

 

 
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися