Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 19 Травня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Мерія Глобиного, де керує представник партії «За майбутнє» Джусь, за 2 дні проплатила одній і тій же фірмі 1,8 млн грн за проєкти, що з’явилися майже миттєво

13 січня 2022

Ми ж незабаром плануємо ознайомитися з проєктами і показати їх фахівцям, які б вивчили їх та надали свою експертну думку.

Влада Глобиного на чолі із Станіславом Джусем (представник партії «За майбутнє») за 2 дні проплатили одній і тій же фірмі - ТОВ «ПРОЕКТНО-ТЕХНІЧНЕ БЮРО» з Києва 1,8 млн грн за проєкти, які з’явилися майже миттєво.

Згідно з офіційними даними, 1 млн 497 тис грн сплачено 30 грудня 2021 року за розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція Глобинського ліцею №5 Глобинської міської ради з добудовою басейну за адресою: вул. Героїв Краснодону, 2-а, Глобине, Кременчуцький район, Полтавська область» (ДК 021:2015 код 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт).

Того ж дня було сплачено ТОВ «ПРОЕКТНО-ТЕХНІЧНЕ БЮРО» 149 тис 900 грн за розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція поліклінічного корпусу КНП «Глобинська міська лікарня» за адресою: туп. Лікарняний, 1-В, Глобине, Кременчуцький район, Полтавська область для розміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини».

29 грудня киянам сплатили 193 тис 900 грн за розробку проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція центральної площі міста за адресою: вул. Центральна, м. Глобине, Кременчуцький район, Полтавська область».

Що цікаво, ТОВ «ПРОЕКТНО-ТЕХНІЧНЕ БЮРО» всі проєкти мало здати владі Глобиного до кінця року, але й тендер на них провели лише в грудні. Виходить, проєкти з’явилися майже миттєво. Схоже, між владлю Глобиного на чолі з С.Джусем та ТОВ «ПРОЕКТНО-ТЕХНІЧНЕ БЮРО» є якийсь зговір.

«Кременчуцька газета" планує написати запит пану Джусю, аби ознайомитися з проєктами і показати їх фахівцям, які б вивчили їх та надали свою експертну думку.

Нагадаємо, Чудеса еквілібристики: за тиждень проєктанти з Києва розробили ПКД на реконструкцію Глобинського ліцею №5 з добудовою басейну

 

 

Олег Булашев 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися