Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 8 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Арсен Мірзоян розповів, як би наставляв свою доньку до суворого життя та що не зміг би пробачити жінці

30 вересня 2019

Інтерв’ю з чоловіком, якого обожнюють багато жінок.

Популярний український співак, учасник шоу «Голос країни» та конкурсант «Євробачення» Арсен Мірзоян 28 вересня виступав на головній сцені Кременчука. Він був одним з учасників концерту, який присвятили Дню міста. Напередодні цього співак зустрівся з журналістами. На початку зустрічі він розповів, що артисти готуються до концерту в Палаці «Україна», а ще працюють над новим альбомом. Тому зараз серйозне навантаження на всі служби, які задіяні в проекті.

- Раз на 2 роки з нами таке трапляється. Як жартував Борис Борисович Гребенщиков (російський поет, музикант - авт.), «з нами трапився новий альбом».

- Це чудово, що з вами таке трапилося. Сподіваємося, що ви приїдете до нас якомога частіше з новим альбомом, поки що ми чекаємо концерту. Хотілось би вас запитати саме про Кременчук. Які емоції ви відчули, коли вас запросили на наше свято?

- …Мене тішить моя затребуваність. Тобто, якщо я потрібен, значить, в чомусь я правий.

- Що вам подобається або не подобається у нашому місті, і, взагалі, які враження від Кременчука?

- … У мене є враження, але я поки промовчу. У нас тут є свої друзі і ці враження більш пов’язані з людьми.

- Ви можете приїхати сюди в приватному порядку?

- Так.

- І ви часто буваєте в Кременчуці?

- Часто.

- Місто містом, а які дівчата вам подобаються?

- У мене вже закінчився період, коли мені подобалися дівчата. Адже я зробив свій остаточний вибір. І він не піддається сумніву, тому я навіть такого питання не очікував.

- Що ви можете не пробачити жінці?

- Жінка – це людина, а людині можна пробачити все. Однак у жінки є єдине, що я дійсно не пробачив би – це свідоме усунення себе від материнських обов’язків.

- А пробачити зраду можливо?

- Можливо.

- А хто така Джеральдіна (таку назву має одна з пісень Мірзояна – авт.)?

- Джеральдіна – це донька Чарлі Чапліна.

- Це їй присвячена ваша пісня?

- Я просто взяв і заримував основні тези вірша Чапліна і з’явилась пісня. Я просто сам це пережив. Я, як батько, так би наставляв свою доньку до суворого життя. Мені імпонує модель Чапліна.

- А своїй жінці, Тоні, ви плануєте присвятити пісню?

- Їй вже багато пісень присвячено. Або Тоні конкретно, або нашим стосункам. Я думаю, що це вже можна відчувати з другої моєї платівки. Принаймні, Ігор Кондратюк (телеведучий, продюсер – авт.) так і сказав: «Я відчув». Він сказав, що це мій альбом на 100%.

- Пісня «Ідіоти». На скільки вона співвідноситься з вашим життя?

- На стільки, на скільки і з вашим… Федір Михайлович Достоєвський... Ми всі по життю трохи ідіоти. Ми іноді втрачаємо ниточку, яка ледве-ледве тримає базові цінності, на яких взагалі тримається наше життя, наш побут… що завгодно: сімейна ідилія, злагода. Це трошки страшна руйнівна сила, яка називається Его. Треба приборкувати її в собі… Для артистів тим паче. Серед артистів так багато кон’юктури та популізму, що треба розуміти, що час випробовує міць на будь-які речі. Що б ти не написав, що б ти не заспівав, що б ти не робив. Урешті-решт все стане на свої місця. Єдиним в розумінні кожної людини лишається те, що Его – це єдине, що намагається залишити ім’я людини на цій планеті якнайдовше.

- Коли від вас очікувати нової пісні? Про що вона буде?

- А тут все просто. Така математика в нас, що не хотіли показувати пісню до того, як у нас з’явиться кліп. Хотілось би зробити це одночасно. Тому ми вже підготували сингл, який я не очікувано презентував на свій День народження. Це пісня «Межа», яка присвячена Вірі Августивні Лотар-Шевченко. Вона піаністка, яка є обличчям компанії «Стейнвей» (компанія з виготовлення фортепіано – авт.). Кому небайдуже або не лінь, можете поцікавитися, хто така Віра Лотар-Шевченко.

- Публіка вагомо почала вас впізнавати після участі в конкурсі «Євробачення».

- Так.

- Чи плануєте ви ще раз прийняти участь у цьому конкурсі? Адже відомо, що деякі співаки, які не виграли, хочуть реалізувати своє незавершене Его.

 - Ось бачите, ви знову кажете про незавершене Его. Треба його приборкувати... Ось, наприклад, взяти більярдний стіл. Береш кий, влучаєш в лузу і кажеш, давайте ще вдарю. Раз і промазав. Все. Оце був зайвий крок. Попав, клади кий і кажи: «Отак треба» і іди… Я зараз хотів згадати ще Кіта Річардса, його слова стосуються зовсім іншого, але підходять усюди: «Не треба краще. Треба, щоб хорошо».

- А якщо спробувати?

- «Євробачення» - такий трамплін, на який ти виходиш підготовлений на 100%. Ти просто так не підеш туди, ти ризикуєш своєю репутацією, ти маєш зважувати кожен крок. Це такий Рубікон, де не соромно програвати, не соромно нічого. Ти такий, який вже є. Це не популізм, не халтура… Це єдиний твій шанс, завдяки центральному каналу, скажімо, отримати серйозний промоушен...

- Ви говорите про вибір, який ви зробили (мова йде про дружину, Тоню Матвієнко, доньку відомої української співачки Ніни Матвієнко - авт.). Усім було б цікаво, як вам співжиття з такою тещею?

- То й вона мене так саме питає.

- Розкажіть, як це?

- «Зятьок, ти як? Не надумав з’їжджатися?» Внесу ясність: з Тонею разом. Я кажу: «Мамо, нащо воно вам треба? Ви живіть, під боком онука». Вона, звісно, дурить нас. Вона більш думає про нас, не про себе. Але, якщо згадувати вірш Філатова (Леонід Філатов – російський актор, поет) «Олі», то можна чітко розуміти, що вона знає, де правда… і ти знаєш, де правда.

- А назвати дочку Ніною – це чия ідея?

- Моя.

Нагадаємо, концерт на День міста в Кременчуці: Грицкан захотів обійняти всіх жінок, задвоєна «охрана отмєна» і Арсен Мірзоян, якого довелось довго чекати.

 

 

Разом з іншими журналістами свої питання задавала Ліна Романченко

Відео Кирило Воронцов

Фото Олександр Попенко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися