Кременчуцька газета
Четверг, 18 Квітня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Не дивлячись на передачу військового ПДФО у бюджет держави, громади Кременчуцького району надають допомогу ЗСУ: хто і скільки

20 лютого 2024

Звіт по інших громадах буде надано пізніше.

«Кременчуцька газета» надіслала запити до тергромад Кременчуцького району, аби дізнатися, скільки коштів вони спрямували у січні 2024 року на підтримку ЗСУ. Редакція вже отримала перші відповіді.

Так, у січні 2024 року на підтримку ЗСУ Градизька селищна рада спрямувала 1 млн 390 тис грн. Про це редакції на інформаційний запит відповів селищний голова Мирослав Носа.

202 тис 300 грн у січні було спрямовано коштів на допомогу ЗСУ Козельщинською селищною радою. Про це повідомив селищний голова Олександр Троцький.

У січні 2024 року за кошти міського бюджету Горішніх Плавнів були придбані дрони на загальну суму 4 млн грн. Про це редакцію сповістив міський голова Дмитро Биков.

За словами заступника начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артема Даценка, у самих найближчих планах Семенівської селищної ради виділення на підтримку ЗСУ 500 тис грн, Піщанської – 85 тис грн, Глобинської - 950 тис грн.

«Інші громади також допомагають. Звіт буде надано пізніше», - зазначив А.Даценко і заявив, що минулого року військовий ПДФО було переведено з місцевих бюджетів до державного.

Нагадаємо, 17-ий пікет з тією ж метою: щоб кременчуцькі чиновники долучалися до підтримки та донатів на ЗСУ

 

 

Олег Булашев

колаж Микити Ліцкевича

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися