Кременчуцька газета
Вівторок, 3 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Один день, одна мерія, десять закупівель на 3,9 млн грн і потенційна переплата

20 травня 2023

Українська визвольна війна триває, а відповідно, і закупівлі без конкурсу теж. Сьогодні виконком Кременчука оприлюднив одразу 10 закупівельних позицій. Їх сукупна вартість —  3,9 млн грн. У переліку придбаних товарів: квадрокоптери, планшети, акумулятори. Ласий бюджетний шмат дістався двом підприємцям, пов’язаним із депутатами міської ради. Один із ФОП існує тільки 21 день, і за цей час щедрий виконком вже віддав підприємцю угод на 2,9 млн. Журналісти МедіаДоказу зібрали для вас повний перелік закупівель і порахували потенційну суму переплат.

Що купують

У переліку закупівель маємо такі позиції:

Що з переплатою?

Одразу зауважимо, що не по всіх позиціях ми змогли знайти точне співпадіння, тому до переліку такі позиції не додавали. 

У таблиці ми навели ціни, за якими товар придбала мерія, і ціни, за якими позиції продають у магазинах. Інформацію взято переважно з електронних сервісів для порівняння цін.

Із 11 позицій, потенційну економію бюджетних грошей ми знайшли тільки щодо трьох товарів — на сукупну суму в 100 тис.

 

 

Таким чином, тільки за наведеними у таблиці позиціями розмір потенційної переплати коливається від 297 844 до 934 672 грн.

Переможці

Усі угоди між собою розділили два ФОПи: 

  • Сиротенко Лідія Петрівна;
  • Волков Олексій Миколайович.

ФОП Сиротенко Лідія Петрівна має дату реєстрації 27.04.2023. Головний вид діяльності — оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням, є ще КВЕДи на торгівлю господарчими товарами, килимами й освітлювальним приладдям, сільськогосподарськими машинами й устаткованням.

Перевірка підприємиці як фізичної особи вказує, що Лідія Сиротенко фігурує в декларації кременчуцького підприємця  та депутата Олександра Яцини і має з ним спільне майно. 

За 21 день роботи 69-річна підприємиця підписала без тендера 10 контрактів, усі неконкурентні. 

Тільки виконавчий комітет Кременчуцької міської ради  віддав ФОП 5 угод на 2,9 млн грн. 

ФОП Волков Олексій Миколайович має 15-річну історію бізнесування. Основний вид діяльності — роздрібна торгівля комп’ютерами, периферійним устаткованням і програмним забезпеченням у спеціалізованих магазинах.

У закупівлях підприємець бере участь із 2021 року. В активі має 23 підписані контракти та 4 завершені успішно. Переважна більшість закупівель — неконкурентні. 

Олексій Волков – керівник кременчуцької компанії «Зеус Нет», яка є місцевим інтернет-провайдером. Крім того, підприємець є членом родини і має спільне майно із суб’єктом декларування – депутаткою Кременчуцької міської ради ХІІІ скликання Валерією Волковою. 

Найбільш щедрий замовник у ФОП Волков — виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, з яким у підприємця 13 угод на загальну суму 2,5 млн грн.

Автор: Цокур Оксана

https://mediadokaz.pl.ua/

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися