Кременчуцька газета
Неділя, 25 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Половина 13-мільйонного бюджету ремонту лікарні припала на кабелі по вдвічі завищених цінах

23 листопада 2023

Фірма отримала замовлення без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому 15 листопада за результатами тендеру замовило фірмі «Алсвіт Плюс» капітальний ремонт мереж електропостачання лікарні за 12,80 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро» - пише видання nashigroshi.org.

До 20 грудня 2023 року, тобто протягом 36 днів мають виконати капітальний ремонт мереж електропостачання із встановленням дизельного генератора для забезпечення електричною енергією тимчасового укриття КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» по вул. Гончара, 27А. Роботи оплачуватимуть протягом трьох місяців після їхнього виконання.

У підсумковій відомості ресурсів 6,06 млн грн припадає на кабелі ВВГнг, ВВГнгнд, КВВГнг-LS та АВВГ (тут і далі ціни та суми вказані з ПДВ). Це майже половина вартості підряду.

Ціни кабелів удвічі вищі від вересневого прайс-листа крупного постачальника «Укрпровід».

Наприклад, мідний силовий кабель ВВГнгнд 5х95 на найбільшу суму 2,12 млн грн врахували у кошторис по 6 047 грн/м. Натомість у прайсі він коштує 2 704 грн/м, тобто вдвічі дешевше.

Якби кабелі замовляли за ринковими цінами, то витратили б на них 2,72 млн грн замість 6,06 млн грн. Отже, можлива переплата складає 3,35 млн грн. Цього вистачило б на рентгенапарат, два нові пікапи Mitsubishi L200 або тридцять квадрокоптерів DJI Mavic 3 Fly More Combo.

Фірма отримала замовлення без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.

Для участі в тендері треба було надати аналогічний договір за кодом ДК «Капітальний ремонт і реставрація», укладений і виконаний в 2023 році за результатом закупівлі у «Prozorro». Крім того, серед працівників учасника мали бути керівник, електромонтер з ремонту апаратури релейного захисту і автоматики, електромонтажник силових мереж та електроустаткування, головний інженер, інженер-конструктор, робітник з комплексного обслуговування й ремонту й ремонту будинків та двоє виконавців робіт. На керівника та електромонтажника необхідно було надати копію чинної медичної документації, виданої у 2023 році, та медичну довідку про проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі щодо вживання психоактивних речовин. Ще вимагалися причіпний бетононасос, вантажівка, склад і договір про використання сміттєзвалища не далі 20 км від межі Полтави.

Нині столичною «Алсвіт Плюс» зі статутним капіталом 900 грн володіє та керує Олександр Солов’ян із Полтавщини. Видання «Полтавщина» повідомляло, що ця фірма пов’язана із Михайлом Немировським (компанії ВКФ «СЕН», «СКМ Монтаж» та «Магнетто») та Ігорем Еренбургом (СТ «ЛЕОЛ»). Останній є депутатом Полтавської міської ради від партії «За Майбутнє» та очільником бюджетної комісії. Раніше засновницею та директоркою «Алсвіт Плюс» була Ольга Місійко із Броварів, а до того нею володів грек Асіміс Георгіос із Києва.

Фірма почала отримувати підряди в липні 2022 року, й відтоді натендерила 220 млн грн.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися