Кременчуцька газета
Вівторок, 18 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Полтавська обласна рада ремонтує найпростіше укриття адмінбудівлі за 10 млн грн

11 травня 2023

Це не перша угода на поточний ремонт приміщень для найпростішого укриття адміністративної будівлі облради.

Мова про адміністративну будівлю по вулиці Соборності. Ремонт укриття бюджетним коштом обласні обранці розпочали ще минулого року. 8 травня у системі prozorro з’явилася нова угода, підписана зі старим підрядником, вартістю в 7 мільйонів 642 тисячі гривень.

Тендер

Замовником будівельних робіт виступила Комунальна установа Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель. За 7 мільйонів 642 тисячі обранці розраховують на влаштування стін, укосів, перегородок, стель, підлог, металевих та металопластикових конструкцій, насосної станції, а також на сантехнічні і електромонтажні роботи. 

Все це за умовами договору підрядник зобов’язується зробити до 8 червня, згідно з графіком.

Історія ремонту

Це не перша угода на поточний ремонт приміщень для найпростішого укриття адміністративної будівлі облради. Закупівлю такої послуги було проведено і в грудні 2022 року. Тоді ціна питання становила 2 мільйони 409 тисяч гривень. На ці кошти переможець за договором мав провести ремонтно-будівельні роботи на 149,9 м2 — це єдиний вид робіт зазначений у графіку. 

З моменту підписання угоди — 9 грудня — підрядник мав відведеного часу на освоєння грошей і проведення робіт до 25 грудня. У підсумку, суму угоди за згодою сторін було зменшено на 405 тисяч, і вперше ремонт укриття обійшовся в 2 мільйони. 

Була й інша угода, на 199 998 гривень, по цій же адмінбудівлі, тільки стосувалася вона вже поточного ремонту приміщень. За ці кошти було влаштовано стіни, стелю, підлогу, з чим підрядник впорався до 30 квітня. 

Усі угоди за вказаною адресою разом сягнули 9 мільйонів 847 тисяч гривень, із них 9 мільйонів 647 тисяч — вартість будівельних робіт в укритті. 

Переможець

Усі угоди без конкурсу, а відповідно і без конкурентів, дісталися товариству з обмеженою відповідальністю «СТОП». Підприємство зареєстроване 1997 року. Має статутний капітал 9 375 гривень. Керує товариством Цирук Сергій Олександрович, засновницею і кінцевою бенефіціаркою є Смірнова Ірина Анатоліївна. Дохід підприємства у 2022 році становив 35 533 200 гривень.

З 2018 року товариство взяло участь у 37 тендерах, 35 виграло, за 33 підписано угоди. Переважно закупівлі були неконкурентними. Із березня 2022 року товариство з обмеженою відповідальністю «СТОП» почало отримувати державні замовлення на значні суми. 

Тільки Комунальна установа Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель, квартирно-експлуатаційний відділ міста Полтава та комунальне некомерційне підприємство «Решетилівська центральна лікарня Решетилівської міської ради Полтавської області» сумарно віддали товариству підрядів на 29,3 мільйони гривень. 

 

За матеріалами МедіаДоказ

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися