Кременчуцька газета
Неділя, 1 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Про секс за гроші та всепоглинаючу любов: акторка «Жіночого кварталу» Ірина Гатун

12 травня 2023

В інтерв’ю Кременчуцькій газеті після вистави «Інтим не пропонувати» зірка із гумором розповіла про важливе та особисте.

10 травня у міському палаці культури Кременчука був саме пікантний вечір. Адже до нашого міста завітав Київський театр імпровізації «Чорний квадрат» із виставою «Інтим не пропонувати». Це вистава про історію відносин двох абсолютно полярних особистостей. А як перед виступом у інтерв’ю Кременчуцькій газеті розповіла виконавиця головною ролі Ірина Гатун ( вона ж Єва Григорівна), наразі вистава має назву «Щастя є».

Перед самою виставою Кременчуцька газета поспілкувалася з акторкою Іриною Гатун. Вона відверто розповіла про особисте, про військове, про інтимне і про гумор.

 • Сьогодні у нас в Кременчуці (10 травня, ред.) вистава «Інтим не пропонувати». Наскільки я знаю, з «Чорним квадратом» ви вже майже як родина, багато років ви з ними. А скажіть, от наразі, з якими ще проектами ви співпрацюєте, чим ви зараз зайнята?
 • Паралельно в мене нікуди не дівся і є «Жіночий квартал», з яким по завершенні цього туру ми виїжджаємо в благодійний тур.. Це буде здається чотири міста України: Київ, Дніпро, Біла Церква і Одеса.

 • А якщо ми вже зачепили благодійні тури, у яких ви берете участь. А  як ви ще допомагаєте наближати перемогу, що ви робите?
 • Ну, ви знаєте, я вважаю, що це обов'язок. Насправді -  великий обов'язок кожного українця. Незважаючи, на передовій чи ти знаходишся в тилу. Коли ми почали під час війни вже грати у  театрі, я теж задала собі питання, чим я ще можу допомогти? Мені дуже багато приносять квітів на виставу і я їх обожнюю, їх всіх тягну додому з любого міста. А потім я вирішила, що можна відкрити «баночку» і анонсую глядачам, якщо б вони хотіли подарувати мені квіти - просто цю суму донатять на «баночку», а я передаю дівчатам-волонтерам, які роблять сухпайки чи там ситуативно по якомусь місту потрібно буде допомога. Не багато не мало, а десь до 130 тисяч відразу йшло отак от з квіточок: хто 10 гривень кине, хто п'ятсот, хтось 8 тисяч закинув - дуже вдячна тому, хто це робить.
 • А так в одному з інтерв'ю ви говорите, що саме війна навчила всепоглинаючої любові до життя, а ще що за цей період змінилося, прийшло якесь переосмислення чи інший погляд на життя?
 • Я не можу сказати, що воно прямо змінилося, тому що я жила цими пріоритетами, тобто що потрібно жити сьогодні і зараз. Ну це просто, мабуть, максимально гостріше стало питання, що немає можливості відкладати навіть на завтра своє життя, навіть на вечір. От тобі щось хочеться і ти маєш зараз брати це робити, тобі чогось хотілося, ти про щось дуже часто мріяв, але якось потім оце: «я з наступного року». Немає наступного року - ти маєш це робити зараз і воно здається, знаєте, коли ти думаєш,  на це потрібно стільки часу на це потрібно тільки взятися, і все воно швиденько йде.
 • Так, якщо ми про творчість:  щодо «Підкатів/ відкатів» (українське гумористичне шоу, ред..), скажіть, будь ласка, чи ви заздалегідь придумуйте, чи буває таке виходиш, дивишся на цю істоту чоловічої статі, «клац» і хочеться йому щось отаке сказати?
 • Якщо ви саме про «Левів на джипі» (українськомовний YouTube-канал, що створює незалежний гумористичний контент, ред.), там де я була один раз і там були відкати. Вони взагалі там до жінок приходять, підкатують, а тут мені требабуло підходить. Це для мене було не дуже легким випробуванням. Ну і треба було трохи подумати, але все одно імпровізація в моєму житті є і нікуди її не діти. Звичайно, навіть, якщо щось собі сплануєте: «Так, оце скажу, оце пошучу», а виходить, що воно лягає не так, як тобі хочеться. Ти говориш те, що летить вперше.
 • В житті воно (імпровізація, авт.) діє?
 • Природньо, вся імпровізація настільки відчувається, коли я вже займаюсь в театрі, в нас є шоу імпровізаційне. Був тур на декілька міст і ти розумієш, що, на жаль, є люди, які бояться хлібчик попросити, вони бояться спілкуватися, а коли імпровізуєш, воно тобі легко вдається все.
 • «Чорний квадрат» - це теж театр імпровізації. А були такі моменти, що із залу люди сказали фразу і ну настільки вона гармонійно вписалася у виставу, що її далі почали використовувати?
 • Уже під час вистави проходить, а я собі думаю: «Боже, куди її вснуть, куди її всунуть?» Але бували так чітко вкладались, що глядачі навіть могли не відреагувати, тому що вона там так лягла і  тільки той, хто загадав: «Це ж я сказав», - кричить. Іноді глядач дає кращі моменти, і це може піти вже іншим поворотом. Для прикладу,  «чебурашка пішов за гаражі і був непонят», ну як це можна всунути до сімейної пари? Вона не стала в тіло вистави, але ми завжди про неї про цю фразу пам'ятаємо.
 • У виставі «Чорного квадрату» і в жіночому кварталі у вас є чоловік сценічний, а от чи серце Ірини вільне? Чи є шанс у кременчужан?
 • Я просто не дуже довго я вас буду... Вільне, саме для Кременчука вільне, а в Полтаві вже скажу, що буде зайняте.
 • Добре, що ви встигли побачите в нашому місті таке, що вам сподобалося і зачепило?
 • Я була, мабуть, у 2001 році з виставою  «Медовий місяць» і ми чомусь якось так до вас нальотом приїхали, навіть не ночували, а їхали до Полтави, бо там була наступна вистава. Але я сьогодні, поки їхали до готелю, встигла помилуватися дуже красивим Дніпром, який, як виявилося, видно з дороги. І у вас дуже затишні вулички. Затишні і частенькі. А це все від кожного йде... А тут ми так прогулялися там біля готельчика і все чисто, ну прям відчуваю не те, щоб то зарадиі нас його прибирали. Видно, що люди просто люблять своє місто.

 • Поспілкувалися про професійне, а тепер давайте про секс. Не лякайтесь. Давайте тоді, чи вважаєте ви секс дуже важливою частиною вашого життя?
 • Однією із.
 • Сексуальні стосунки до шлюбу це нормально чи ні?
 • На сьогоднішній день - так.
 • Як ви вважаєте, для чоловіків секс важливіший чи для жінок, для кого більше?
 • Ну я думаю, що це дуже індивідуальна штука, але все таки я голосую за чоловіків.
 • Секс може бути послугою, яка продається за гроші?
 • Ні. Ну просто нема стільки грошей. Ну, якщо в мене питали так по ціні узнать...
 • Що для вас важливіше, секс чи гроші?
 • Дивлячись, які гроші. Краще звісно, хай заплатять, але без сексу.
 • Якщо парламент проголосує і зробить це на законодавчій ініціативі, тоді що ви мені відповідатиме?
 • Я скажу, що я законопослушна громадянинка, я вважаю, що якщо це комусь дуже хочеться, і вони прям цього прагнуть,  жити без цього не можуть. Ну, комусь секс, як воздух, знаєте, одним немає  води чистої напитися, а воно бідненьке не може сьогодні прожити, щоб з кимось не переспати.
 • Жінка, яка перебуває у шлюбі, зобов'язана займатися сексом із чоловіком, навіть якщо вона цього хоче чи ні?
 • З хрена лі загорілося? Якщо вона цього не хоче, то вона цього не хоче - жінка. Ні, якщо секс має бути тільки тоді, коли хочуть два  зайчики, а якщо хоче один, то хай поможе собі сам!
 • Чи нормально мати постійні сексуальні стосунки з більш ніж однією особою одночасно?
 • Боги небесні, ну в телевізорі да, а в житті не приходилось.
 • Ви могли б сказати своїй подрузі, що у неї нормального  мужика просто не було?
 • Ну як я можу судити про її мужика зі своєю колокольні? Я вважаю, що взагалі не треба лізти в ці відносини між чужими чоловіком і жінкою. Хто його знає? Я тобі скажу, що в тебе нормального мужика не було. Він там свята людина, вона якась коза. Самі собі рішають, тільки влізете - ви будете крайніми постійно.
 • Чи багато фанатів? Чи дістають?
 • Ні, у мене тьфу-тьфу, жодного немає повідомлення нецензурного чи якогось негативного. Повідомлення -  це тільки ті, що те, що дають мені змоги зараз виходити і намагатися жартувати. В цей час це тільки їх повідомлення, їх очі, їх сльози, їх посмішки. Тому таких якихось там збоченців не було.
 • Скажіть, наскільки необхідний зараз гумор в нашому житті?
 • Я вважаю, що він піднімає емоційну нервову систему. Він їй дає можливості функціонувати краще. Якщо ти сідаєш в позу горя і тебе закрутить, так що ти можеш бігти до суїциду, не доведи Господи. Але якщо ти смієшся, ти повний сил ти розумієш, що ми переможемо там все і з отаким настроєм людина засинає і просипається... Коли, як не зараз потрібно людям набиратися позитивними емоціями. І ми приїхали в Житомир. І з великим страхом перший раз за багато років я вийшла на сцену, я намагалася відчувати зал,  але ж ми не бачимо глядачів. А коли ввімкнули світло, я побачила ці заплакані очі, а я з глядачами завжди після вистави спілкуюсь. І вони просто стояли з такими очима. Я побачила, що в залі були військові, і вони потім зайшли до нас в гримерку і сказали «Дякую», що на дві години змогли хоч якось відволіктися, забутися, що в нас зараз іде війна. Про це забувати ні в якому випадку не можливо і не треба, але те, що людина має емоційно відпочивати - це зараз найбільше потрібно. Люди дуже втомлені від усього. З усіх сторін «допоможіть, треба донатити»... Треба грамотно це робити. Прийшовши на виставу театру «Чорний квадрат»,  люди уже донатять, тому що частина квиточків іде на медичну допомогу.

Нагадаємо, Вечір інтиму для кременчужан: «Щастя є» - доводить «Чорний квадрат».

«Це було кохання з першого погляду»: кременчужанин освідчився коханій на сцені МПК

 

 

Тетяна Красельникова, Олег Булашев

Відео Кирила Воронцова

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися