Кременчугская газета
Воскресенье, 19 Августа 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Тротуар по Софіївській, біля СЮТ та школи №19, вражає відношенням мера до людей

13 апреля 2018

«Дерева спилив, а за тротуар не подумав!?»

 

Батьки, чиї діти відвідують школу №19 та станцію юних техників звернулися до Кременчуцької газети з критикою влади щодо стану тротуарів навколо навчальних закладів.

Вони кажуть, що такий дирявий тротуар – то є відношенням мера до людей

«Дерева спилив, а за тротуар не подумав!? Якщо вже взявся наводити лад на вулиці, то роби від "А" до "Я", а не замилюй очі чимось одним»,- кажуть батьки і надали до редакції фото.

Нагадаємо, Кременчуцька газета в рамках проекту «Ями на кременчуцьких тротуарах» показує комунальникам, куди ще «не дійшли їх руки». Кожен бажаючий може допомогти редакції і владі в цьому питанні. Для цього фото розбитих тротуарів надсилайте на електронну адресу редакції kremgazeta@gmail.comили ММС на телефон 067-530-87-97. Фотографія повинна бути зроблена по можливості з прив'язкою до місцевості - в місті це може бути найближчий будинок з номером або ділянку ландшафту.

Можна також виміряти ушкодження за допомогою рулетки або лінійки і зафіксувати їх на фото. У листі вкажіть свої контактні дані (П.І.Б., координати). Фотографії ми будемо групувати, і передавати в мерію. Також будемо відстежувати хід ремонтних робіт, і інформувати вас про них.

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться