Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 1 Липня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

У держчиновників скорочують зарплати, але, це не стосується влади Кременчука: вже встановлено черговий рекорд зарплати віце-мера міста у 109 тис грн за березень

16 квітня 2022

Так і хочеться сказати - кому війна, а кому мати рідна.

 

Витрати держбюджету на зарплати чиновникам скорочені на 10%.

Про це сьогодні зранку на брифінгу повідомив заступник начальника Кременчуцької районної військової адміністрації Артем Даценко.

Він каже, що зараз бюджет знаходиться під певним тиском військових обставин та податкових нововведень, які полегшать роботу бізнесу.

А.Даценко підкреслив, що мова про скорочення зарплат стосується працівників у державному секторі, тобто держслужбовців, а не вчителів чи медиків.

До речі, Міністерство економіки України прогнозує падіння ВВП в першому кварталі 2022 року на 16%. Загальнорічне падіння може досягти 40%.

Міністр фінансів Сергій Марченко зазначав, що близько 30−50% економіки не працює через війну.
Але у місцевої влади Кременчука, схоже, все гарно. Їх скорочення зарплат не торкнеться. Вони не державні чиновники, а чиновники органів місцевого самоврядування.

На наш запит стосовно зарплат VIP-чиновників Кременчука у березні - це повноцінний місяць війни, редакція вже отримала перші відповіді, які вражають. Так і хочеться сказати - кому війна, а кому мати рідна.

Так ось, перші відповіді показують, що у березні зарплати чиновників лише зросли.

Якщо заступник міського голови Кременчука Іван Москалик за лютий ( коли був у відпусці) отримав найменше - 28 тис 153 грн., то вже у березні - 52 тис грн.

Але найбільше нас вразила сума зарплати віце-мера з питань фінансів Тетяни Неіленко. Якщо у лютому на руки Т.Неіленко отримала 108 тис 440 грн., то за березень - ще більше - 109 тис 566 грн.

Схоже, це черговий рекорд суми зарплати віце-мерів за 2021 та 2022 роки. Але більш детально про це ми напишемо, коли отримаємо відповідь щодо сум зарплат всіх інших віце-мерів та мера Кременчука Віталія Малецького.

А поки зазначимо, що 109 тис 566 грн зарплатні віце-мера Т.Неіленко - це майже 17 мінімальних зарплат пересічного українця і понад 4 місячні зарплати Президента України Володимира Зеленського.

Зарплати VIP-чиновників Кременчука у лютому: рекорд у понад 108 (!) тисяч, а це - 4 місячні зарплати Зеленського

 

Олег Булашев

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися