Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 29 Листопада 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Уродженка Кременчука стала ведучою всеукраїнського телепроєкту «Ранок на Суспільному»

19 жовтня 2021

Щобудня з 6.30 до 9.00 з цим проєктом прокидається вся країна!

Світлана Стеценко, яка народилась у Кременчуці, стала ведучою міжрегіонального ранкового шоу «Ранок на Суспільному». Про це інформує PR філій Суспільного Христина Купльовська.

Світлана Стеценко працювала спецкореспонденткою «Ранку на Суспільному» в Харкові. Рідне місто ведучої - Кременчук Полтавської області. До Харкова приїхала першокурсницею філологічного факультету ХНУ ім. Каразіна, кафедра журналістики. Ступінь магістра з медіакомунікацій також здобула у рідному ХНУ, на факультеті соціології. Раніше в інтерв’ю Світлана зізналася, що її «бадьорять ранкові прямі включення».

«Бути ведучою Ранку - це коли будильник на 4.00, коли заходиш до студії - а по той бік камер на мене дивиться величезна команда. Поряд - співведучий Віктор Дяченко. Заради цього мені довелося майже кардинально змінити своє життя, переїхати з Харкова до Києва. Проте відчуття - ніби я завжди тут і працювала. Вірю у цей проєкт, у людей, які вкладають сили в його існування. І відчуваю себе його частиною», - розповіла ведуча «Ранку на Суспільному» Світлана Стеценко.

«Ранок на Суспільному» - ранкове шоу, аналогів якому немає в Україні. 24 знімальні групи в обласних центрах та київська команда щобудня випускає двогодинний прямий ефір для телеглядачів усіх регіональних філій Суспільного. 

«Нові ведучі Ранку пройшли випробування виїзними зйомками, включеннями та експериментальними ефірами, мають досвід роботи з великими командами й розуміння цінностей Суспільного мовника. Сподіваюсь, нашій аудиторії вони сподобаються так само, як і нашій команді», - розповіла генпродюсерка регіонального мовлення на Суспільному Марія Фрей. 

 

 

 

За матеріалами джерела

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися