Кременчугская газета
Четверг, 24 Мая 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

В скарбничку Гордєєвій: мерія з порушеннями проштовхує на сесію питання щодо цьогорічних витрат на ремонти доріг

13 июля 2017
В скарбничку Гордєєвій: мерія з порушеннями проштовхує на сесію питання щодо цьогорічних витрат на ремонти доріг

Чиновники так поспішають офіційно затвердити дану суму витрат, що ненароком у паспорті Програми реанімували міліцейське ДАІ, якого вже давно не існує.

Сьогодні, 13 червня, на веб-порталі міської ради оприлюднено проект рішення міської ради ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 26 березня 2013 року «Про затвердження міської  Програми розвитку дорожньо-мостового господарства у м. Кременчуці на 2013-2017 роки», котрий депутати 20 липня мають розглянути під час пленарного засідання.

Сам же проект рішення міськради оприлюднений в порушення вимог статті 15  Закону України «Про доступ до публічної інформації»: проект рішення міської ради мали оприлюднити не пізніш як за 20 робочих днів до дати його розгляду. Тоді як цей проект рішення опублікований за тиждень до пленарного засідання сесії.

За таких обставин депутат міської ради Валентина Гордєєва матиме черговий привід звернутися до суду та оскаржити дане питання як незаконне.

Згідно із проектом рішення, міська влада цьогоріч має плани витратити чималі кошти на ремонти доріг. Запланована сума витрат виглядає чималенькою – 89,705 млн. гривень.

Для реалізації планів, у міськвиконкомі планують взяти кредит у розмірі 21,6 млн. гривень.

Цікаво: чиновники так поспішають офіційно затвердити дану суму витрат, що ненароком у паспорті Програми реанімували міліцейське ДАІ, якого вже давно не існує (скріншот документу дивиться нижче)

Нагадаємо, депутат міськради Валентина Гордєєва (фракція «Самопоміч») є частим гостем на судових засіданнях в статусі позивача, де як незаконні оскаржуються чимало рішень міської ради.

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться