Кременчугская газета
Четверг, 24 Мая 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

В Кременчуці вперше за 10 років має відбутися земельний аукціон. Але є питання

14 июля 2017
В Кременчуці вперше за 10 років має відбутися земельний аукціон. Але є питання

Навколо земельного акціону, який має відбутися вже скоро, проглядається інтерес одного з кременчуцьких підприємств, про офіційну участь в торгах якого нічого не відомо.

Кременчуцька міська рада оголосила про проведення земельних торгів з продажу права оренди строком на 3 роки на земельну ділянку комунальної власності, що розміщена по вулиці Ярмарковій поряд з авторинком.

Аукціон має відбутися в приміщенні міської ради 25 липня о 11-й годинні.

На торги виставляється земельна ділянка площею 3 тис. 703 квадратних метри під будівництво та обслуговування будівель торгівлі.

Визначено й стартову річну орендну плату за користування даною ділянкою – 334 тис. 264 гривні (90,26 гривні/квадратний метр за 1 рік).

Виконавцем торгів вказано приватне підприємство «Регіональний інвестиційний центр аукціонів», яке представляє пан Кулініч Роман. Останній зазначений відповідальною особою вказаного ПП.

Що цікаво, з приводу майбутнього аукціону, де виставляється вказана земельна ділянка, на Youtube  можна віднайти рекламний відеоролик, в кінці якого зазначено контакти «Кремінь Інвестбуд».

Згідно з даними ЄДРПОУ, в Кременчуці по вулиці Академіка Маслова, 1А розташовується ТОВ «Кремінь Інвестбуд» (код ЄДРПОУ – 40663638), засновниками якого значаться громадянки Кулініч Кароліна та Величко Ольга – остання є директором даного ТОВ.

Представник виконавця торгів Кулініч Роман серед засновників вказаної «Кремінь Інвестбуду» не зазначений, але зазначені в оголошенні міськради його місце розташування та контактний телефон збігаються з адресою ТОВ «Кремінь Інвестбуд» та номером телефону, що зазначений у рекламному відеоролику разом із назвою «Кремінь Інвестбуд».

Начальник міського Управління земельних ресурсів Ірина Безверха повідомила, що про участь ТОВ «Кремінь Інвестбуд» у процесі проведення земельного аукціону їй нічого не відомо.

Крім того, пані Безверха повідомила, що місцевий бюджет жодної копійки не витрачав на послуги ані «Регіонального інвестиційного центру аукціонів», ані «Кремінь Інвестбуду.

Можливий інтерес «Кремінь Інвестбуду» до даної земельної ділянки прокоментували за офіційно вказаним телефоном даного підприємства.

Співрозмовниця, котра представилась директором Величко Ольгою, заявила про наміри в подальшому співпрацювати з переможцем аукціону щодо надання послуг при оформленні дозвільної документації на будівництво на вказаній ділянці.

Пані Величко також заперечила співпрацю по даній земельній ділянці  із представником виконавця аукціону Кулінічем Романом.

Крім того, телефонна співрозмовниця не схотіла коментувати той факт, що адреса її підприємства збігається з адресою, що в оголошенні міської ради зазначена як місце розташування відповідальної особи від виконавця торгів.

Вказаний в оголошенні міськради номер пана Кулініча на момент написання даної статті не відповідав.

Всі вищевикладені обставини у підсумку викликають деякі підозри та сумніви. Корупційні ризики не виключаються.

 

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться