Кременчуцька газета
Неділя, 1 Жовтня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Віце-президент асоціації фахівців б’юті-індустрії України Юрій Ющенко про моду літа 2023, конкурсну роботу за 4 хвилини та зачіску Перемоги!

26 травня 2023

Ексклюзив.

Вчора ввечері, 25 травня, у кінодворику Палацу культури «Нафтохімік» відбувся вечір-зустріч з віце-президентом асоціації фахівців б’юті-індустрії України Юрієм Ющенком (м. Харків). Його були запрошені відвідати діючі та майбутні фахівці індустрії стилю, краси та моди, перукарі, дизайнери, візажисти.

«Кременчуцька газета» також зустрілася з Ю.Ющенком,  аби дізнатися про модні стрижки, манікюр, зачіску Перемоги та інше.

-       Вітаємо Вас у Кременчуці! Зараз багато нових слів і ось раніше казали – перукарі, а зараз, я так розумію, ця професія, вся індустрія називається б’юті – індустрією. Чи це так?

-       Так, б’юті - індустрія  - це перукарі, майстри манікюру, косметології, макіяжу. Їх об’єднали всіх одним словом б’юті – індустрія.

-       Чи могли б Ви розповісти нам стосовно того, які тенденції у зачісках на цей літній період будуть у моді?

-       Зачіска завжди іде за одягом. Зараз у моді одяг натуральний, екологічний і такі вже прості, натуральні зачіски, прості кольори у моді. Нічого червоного, фіалетового, зеленого нема. Текстура  - роздута вітром, мокре волосся, наче щойно людина вийшла з моря. Така текстура – натуральна, не вимушена, природня. А там вже від людини залежить, як вона буде представляти свою зачіску.

-       А що стосується манікюру?

-       Манікюр також натуральних, спокійних кольорів. Рожевий, тілесний колір. Звичайно, на цьому фоні є такі екстремальні окраси нігтів, але все це одиничні випадки. Взагалі, все має бути дуже спокійно.

-       Пригадайте, будь-ласка, свою зачіску, яку ви робили найдовше.

-       Справа в тому, що я конкурсний майстер. Я працюю на швидкість. На конкурсі я працюю з моделлю 17 хвилин… Я 25 років обслуговував конкурси краси, де 40 учасниця, а я один. Тому найдовшої зачіски у мене нема. В мене є найшвидша - 4 хвилини. Це жіноча стрижка та укладка. У нас була така Книга рекордів Харкова і там фіксували цей рекорд, а також інші - найвища зачіска, найекстремальніша зачіска. Я колись сплітав волосся трьох дівчаток в одну зачіску.

-       Давайте пофантазуємо - яку ви бачите зачіску Перемоги, коли Україна вижене ворога?

-       Я думаю, що кольори блакитний та жовтий будуть присутні. А зачіска буде  наша українська, справжня, бо ми не полюбляємо роздувати щоки. Ми всі такі, які є. Зачіски будуть такі ж прості і не буде спеціальної зачіски, бо ми всі будемо щасливі Перемозі!

Слід зазначити, що приїзд Ю.Ющенка в Кременчук відбувся у рамках підтримки розвитку регіональних /місцевих культур в умовах війни, підтримки психофізичного та емоційного стану за допомогою мистецтва та культури серед містян, ВПО, бійців, які знаходяться на реабілітації у Кременчуці, представників інклюзивних категорій населення і є безкоштовним для відвідування.

Наступний захід цього проекту відбудеться 27 травня о 18.00 у ПК «Нафтохімік». Тоді всі бажаючі, безкоштовно, зможуть відвідати благодійний концерт Полтавського академічного симфонічного оркестру з новою програмою «Кращі світові кіно хіти».

Нагадаємо, Бажаючих містян запрошують презентувати свою власну творчість в рамках ініціативи «Караван культур» 

 

Олег Булашев

Відео Кирило Воронцов 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися