Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Віцемера Москалика запросили на екскурсію на Другий Занасип: «Наша дорога вас здивує – вона жах!»

7 березня 2024

Навіть порадила віцемеру, як зараз швидко усунути ями на дорозі мікрорайону.

«Дорога – жах!» - саме так про стан вулиці Кохнівської (район Другого Занасипу) розповіла містянка Юлія Лопатюк вчора на прийомі громадян у контакт-центрі на вулиці Миру, який проводив заступник міського голови Кременчука з питань роботи житлово-комунального господарства Іван Москалик.

Жінка також запросила чиновника відвідати мікрорайон і подивитися своїми очима на стан дороги, особливо на початку вулиці – від будинків №1 до 34.

Вона навіть порадила віцемеру, як зараз швидко усунути ями на дорозі мікрорайону: залатати їх асфальтом, який вже був у використанні і пустити по дорозі, де можливо, автогрейдер.

Але І.Москалик заявив, що у місті немає водія грейдеру. Про це раніше казав і інший віцемер – Дмитро Кравченко. За його словами, водій влаштовується і його відразу мобілізовують до ЗСУ.

Після діалогу І.Москалик резюмував, що, як з’явиться грейдерист, то першочергово приїде на Другий Занасип, а в разі, якщо десь поруч з мікрорайоном будуть знімати старий асфальт, то його перероблять і закладуть ним ями на мікрорайоні.

Нагадаємо, Дерево скоро «ляже» на будинок і кременчужанин прийшов на прийом до віцемера Москалика: той пообіцяв відпрацювати скаргу

Зробіть парковку та конструкцію, аби автівки не в’їжджали в наш будинок»: мешканці багатоповерхівки у центрі Кременчука прийшли на прийом до віцемера Москалика

 

Олег Булашев

відео Микити Ліцкевича

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися