Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 9 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Від звичайної дворової забави – до Чемпіонату України з воркауту

24 липня 2021

Кременчужанин Дмитро Малахов вміє стояти на двох пальцях рук і виконувати неймовірні трюки. За його «викрутасами» спостерігають, затримавши подих.

Багато хто знає, що таке Workout. Інші бачили цей вид гімнастики, але не знали, як він називається. Відносно новий напрямок – мікс силових вправ та фітнесу – базується на тренуваннях із власною вагою і пропагує здоровий спосіб життя. Основна ідея воркауту – отримати сильне, здорове і красиве тіло без будь-яких фінансових вкладень. Тобто практично кожна людина може досягти модельної зовнішності без відвідування фітнес-клубів, без дієт, не витрачаючи гроші на біодобавки.

Днями ми поспілкувалася з 26-річним Дмитром Малаховим, який займається воркаутом 12 років. Кременчужанин вже став Чемпіоном України. Навчався він у школі №26, потім – у Кременчуцькому національному університеті ім. М.Остроградського. Зараз Дмитро – артист цирку, повітряний гімнаст, тренує молодших. А ще – підкорює жіночі серця своєю спортивною зовнішністю.

- Що стало головним поштовхом до занять воркаутом?
- Відео з інтернету. Тоді всі дивилися відео, як хлопці займалися на турніках. Мені стало цікаво, сам почав тренуватися у дворі разом із хлопцями з компанії, так «пішло-поїхало». Почав їздити на змагання: на чемпіонат України та інші в різних містах. І вже після цього за останні 4 роки я перекваліфікувався на циркового артиста.

- Коли починали займатися воркаутом, якої статури ви були?
- Я завжди був худеньким, бабуся постійно казала, що мені потрібно більше їсти. Потроху наросло, через тренування, але я ніколи не прагнув набрати масу. Нецікаво було.

- У вас в Інстаграмі – багато відео з тренувань на різних локаціях. Звідки натхнення берете?
- Воркаут – це тренування у будь-якому можливому місці: на вулиці, дома, в залі. Та й зараз літо, більше хочеться займатися на вулиці, ніж дома.

- Знімаєте в ТікТок (популярна соціальна мережа – ред.)?
- Останнім часом трошки почав знімати, але він мені не дуже цікавий, більше Інстаграм, який використовую для роботи. Я намагаюся всюди розвиватися. Був ТікТок, трошки YouTube.

- Дотримуєтеся правильного харчування?
- Так, намагаюсь не їсти багато жирного, смаженого, солодкого. Хоча я дуже полюбляю солодке. Стараюсь їсти більше овочів, варене, свіже, каші, м'ясо, рибу. Все, в чому міститься багато вітамінів, мінералів.

- Де берете ідеї для вправ?
- Здебільшого я імпровізую і не замислююсь на якісь теми.

- Яку вправу ви вважаєте найскладнішою?
- На пальцях – вправа «Горизонт» називається (людина стоїть на пальцях руки, тримаючи своє тіло під кутом 90 градусів відносно землі – ред.).

- Чи важко давалися тренування на пальцях?
- Так, звісно, непросто, і було страшно щось пошкодити. Але через кілька років все вдалося, і вже не страшно.

- Чому вирішили займатися цирковим мистецтвом?
- Мені дали пораду, що на воркауті «далеко не поїду», а завдяки цирковому мистецтву я побував більше, ніж у 15 країнах, і добре там помандрував.

- Як ви поєднуєте всі свої інтереси, хобі та роботу?
- Непросто, доводиться писати план тренувань, щоб не перевантажитися і не отримати травм.

- Розкажіть про ваше особисте життя.
- У мене є дівчина, вона американка, зараз мешкає в Америці, але на карантині ми разом жили у Кременчуці. Однак їй тут зовсім сумно, тому вона поїхала поки що додому, і зараз відносини у нас на відстані.

Від себе додамо, що Дмитро – людина «два в одному»: цікавий співрозмовник, привабливий і обличчям, і статурою. Однак юним кременчужанкам нагадаємо, що його серце вже зайнято.

 

 

Із Д. Малаховим спілкувалася учениця 11-Б класу ліцею №4 Дарія Згура.

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися