Кременчугская газета
Пятница, 25 Мая 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Під заставу нерухомості й техніки та в порушення закону: як комунальні шляховики збираються отримати кредит в розмірі 20 млн гривень

17 июля 2017
Під заставу нерухомості й техніки та в порушення закону: як комунальні шляховики збираються отримати кредит в розмірі 20 млн гривень

Проекти рішення міськради знову оприлюднені з порушенням термінів, обумовлених Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Депутатам міськради на липневій сесії пропонують в порушення Закону прийняти два рішення, від яких залежить отримання 20-мільйнного кредиту комунальним підприємством «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління». Відповідний проект рішення розміщений на веб-порталі Кременчуцької міськради 13 липня. 

За версією Кременчуцької газети, у мерії зараз дуже поспішають будь-що вирішити на пленарному засіданні міськради (відбудеться вже післязавтра) питання отримання комунальними шляховиками 20-мільйонного кредиту у гривні.

За тим, що відомо, отримані кредитні гроші планують витратити наступним чином: 15 млн. гривень мають піти на фінансування поточного ремонту шляхів та внутрішньоквартальних проїздів, а інші 5 млн. грн. – на придбання техніки (основні засоби).

Відома й переплата Кременчука по кредиту – 1,6 млн. гривень. Ці гроші мають сплатити у вигляді погашення відсотків по кредиту, оплати нотаріальних та інших послуг .

Для того щоб оформити вищеназваний кредит, ШРБУ саме і необхідна згода депутатів міськради на закладення техніки та нерухомості ШРБУ під заставу по даному кредиту.

Однак проекти рішень міськради вкотре оприлюднені в порушення вимог статті 15  Закону України «Про доступ до публічної інформації»: проекти рішення міської ради мали оприлюднити не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду. Тоді як ці проекти рішень опубліковані за тиждень до пленарного засідання сесії.

В черговий раз, за таких обставин депутат міської ради Валентина Гордєєва матиме черговий привід звернутися до суду та оскаржити дане питання як незаконне

 

 Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться