Кременчугская газета
Суббота, 23 Сентября 2017 года
Facebook Twitter Instagram telegram

Вы здесь

Під заставу нерухомості й техніки та в порушення закону: як комунальні шляховики збираються отримати кредит в розмірі 20 млн гривень

17 июля 2017
Під заставу нерухомості й техніки та в порушення закону: як комунальні шляховики збираються отримати кредит в розмірі 20 млн гривень

Проекти рішення міськради знову оприлюднені з порушенням термінів, обумовлених Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Депутатам міськради на липневій сесії пропонують в порушення Закону прийняти два рішення, від яких залежить отримання 20-мільйнного кредиту комунальним підприємством «Кременчуцьке підрядне спеціалізоване шляхове ремонтно-будівельне управління». Відповідний проект рішення розміщений на веб-порталі Кременчуцької міськради 13 липня. 

За версією Кременчуцької газети, у мерії зараз дуже поспішають будь-що вирішити на пленарному засіданні міськради (відбудеться вже післязавтра) питання отримання комунальними шляховиками 20-мільйонного кредиту у гривні.

За тим, що відомо, отримані кредитні гроші планують витратити наступним чином: 15 млн. гривень мають піти на фінансування поточного ремонту шляхів та внутрішньоквартальних проїздів, а інші 5 млн. грн. – на придбання техніки (основні засоби).

Відома й переплата Кременчука по кредиту – 1,6 млн. гривень. Ці гроші мають сплатити у вигляді погашення відсотків по кредиту, оплати нотаріальних та інших послуг .

Для того щоб оформити вищеназваний кредит, ШРБУ саме і необхідна згода депутатів міськради на закладення техніки та нерухомості ШРБУ під заставу по даному кредиту.

Однак проекти рішень міськради вкотре оприлюднені в порушення вимог статті 15  Закону України «Про доступ до публічної інформації»: проекти рішення міської ради мали оприлюднити не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду. Тоді як ці проекти рішень опубліковані за тиждень до пленарного засідання сесії.

В черговий раз, за таких обставин депутат міської ради Валентина Гордєєва матиме черговий привід звернутися до суду та оскаржити дане питання як незаконне

 

 Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Конкурсы
  • Фотоконкурс "Перший раз в перший клас: Мій клас!": Нагородження

    Батьки першачків поділилися: наскільки їх об'єднав фотоконкурс, діти ж отримували подарунки, та, як і планувалося, насолоджувалися днем нагородження. 

    Сьогодні у розважальному закладі Fly Kids відбулось нагородження фотоконкурсу Кременчуцької газети "Перший раз в перший клас: Мій клас!" 
     
    1-В клас кременчуцького навчально-виховного комплексу №5 ім. Т. Шевченка були разом з батьками та класним керівником -  Бегмою Наталією Миколаївною.   

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.