Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 26 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Главный областной «укроповец» не ставит под сомнение депутатство Пиддубной

 


30 серпня 2016 03:00

И упрекнул СМИ в высосанных из пальца инсинуациях.

 

Лидер областной организации партии «Укроп» Сергей Соловей заявляет, что поддерживает депутата Кременчугского горсовета Оксану Пиддубную. И даже готов с удовольствием с ней сотрудничать, несмотря на то, что «шляхи партії і Оксани розійшлися». Об этом Соловей написал на своей странице в Facebook. Пост, наверное, для убедительности иллюстрирует фотографиях в дружественную обнимку Соловья и Пиддубной (см. выше).

«В зв'язку з численими повідомленнями в ЗМІ та в соцмережах, стосовно позиції Українського об'єднання патріотів - УКРОП щодо депутата Кременчуцької міської ради, колишньої голови Кременчуцької міської організації нашої партії Оксани Піддубної заявляю, як голова Полтавської обласної організації УКРОПу, наступне.

На якомусь етапі шляхи партії і Оксани розійшлися. Про це можна жалкувати, але сталося те, що сталося. Логічно, що Оксана була виключена з фракції УКРОПу у міській раді.

Разом з цим і я і вся наша партія віддаємо належне вкладу Оксани Піддубної в розбудову партії і її роботі як депутата міської ради і вдячні їй за це.

Ні я особисто, ні УКРОП, не ставимо під сумнів право Оксани Піддубної бути надалі депутатом Кременчуцької міської ради. Не може бути і мови про позбавлення її депутатського мандата.

Більше того, ми впевнені, що Оксана, як принциповий і ефективний депутат може багато зробити для Кременчуцької громади. У цій роботі ми з задоволенням будемо співпрацювати з нею як з безпартійним і позафракційним депутатом.

Всі інші повідомлення в ЗМІ щодо цього є висмоктаними з пальця інсинуаціями», - написал С. Соловей.

Напомним, 28 августа депутат горсовета Оксана Пиддубная была исключена из состава фракции «Укроп» со второй попытки. По словам Оксаны Пиддубной, из рядов фракции ее исключили по инициативе коллеги-депутата, с недавних пор главы фракции Александра Кальченко. 

Автор: 
Ирина Минина

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися