Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 19 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Руководство Кременчугского райсовета боится потерять Бондари из-за денег на чиновников – депутат райсовета

 


6 вересня 2016 03:00

Международная компания Ferrexpo будет платить налоги в бюджет уже объединенной территориальной общины, деятельность которой происходит на территории данной общины, а не в Кременчугский район.

 

Депутат Кременчугского райсовета Анна Капустян поделилась своими мыслями по поводу резко негативного отношения руководства райсовета к созданию объединенной территориальной общины при участии сел Бондари Кременчугского района и Новая Галещина, что в Козельщанском районе.

«Наразі Бондарівська сільська рада межує з Ново-Галещинською селищною радою і не межує із жодною не об`єднаною сільською радою Кременчуцького району! Історично склалося так, що мешканці Бондарівської сільської ради користувались і користуються послугами і медичного, і побутового характеру на території Ново-Галещинської селищної ради. Адже межа між деякими населеними пунктами Бондарівської сільської ради і Ново-Галещинської селищної ради проходить по одній вулиці!», - пишет на своей странице в Facebook Анна Капустян. 

По мнению депутата райсовета, в случае создания объединенной территориальной общины при участии Бондарей и Новой Галещины существенно уменьшаются финансовые поступления в районный бюджет.

«Варто зазначити, процес створення уже 5 об`єднаних територіальних громад в Кременчуцькому районі відбувся непомітно і не набрав такої брутальної нетерпимості з боку керівництва Кременчуцької районної ради, яку ми спостерігаємо наразі при створенні об`єднаної територіальної громади за участі мешканців Бондарівської СР. У чому причина такої бурхливої реакції і виливу негативних емоцій на минулій сесії?... У разі створення об`єднаної територіальної громади за участю Бондарів і Нової Галещини, суттєво зменшуються фінансові надходження до районного бюджету. Постає проблема фінансування непомірно великого штату державних чиновників. У районі 7 сільських рад, а штати працівників не скоротилися!!!», - пишет Капустян.

Депутат Кременчугского райсовета также сообщает, что по признанию сельского главы Бондарей Вячеслава Бондаря, сельская община Бондарей всегда существенно пополняла районный бюджет, но не в ответ не ощущалось финансовой поддержки района.

«І що суттєво: міжнародна компанія Ferrexpo сплачуватиме податки до бюджету уже об`єднаної територіальної громади, діяльність якої відбувається на території даної громади, а не до (Кременчуцького) району. Адже 14.01.2016 року на громадських слуханнях члени територіальної громади Бондарівської СР дали згоду на промислову розробку Біланівського родовища залізистих кварцитів. Згодом мешканців Бондарів переселять у зв`язку з початком розробки Біланівського родовища. Однак, залишаться території з людьми (с. Заруддя с. Ревівка, с. Липки, с. Василенки), які підпадатимуть під вплив кар`єру і люди гарантовано матимуть змогу отримувати пристойні соціальні умови», - считает депутат Кременчуского районного совета.

Ранее сообщалось, что Кременчугский райсовет тонет в политических разногласиях

Автор: 
Ирина Минина

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися