Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 20 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

На октябрьской сессии горсовета в Кременчуге запланировали рассмотреть около полусотни вопросов

 


11 жовтня 2016 03:00

На сайте мэрии опубликована повестка дня.

 

ХV сессия Кременчугского городского совета состоится 25 октября 2016 года. Мэр Виталий Малецкий подписал соответственное распоряжение. Пленарное заседание начнется в 10.00.

Повестка дня опубликована на сайте горсовета.

В проект повестки дня ХV сессии Кременчугского городского совета VИИ созыва вынесены следующие вопросы:

1. Про затвердження списку присяжних в м. Кременчуці.

2. Про затвердження переліку інформації, яка підлягає обов’язковому оприлюдненню на офіційному веб-сайті Кременчуцької міської ради Полтавської області підприємствами комунальної власності територіальної громади міста Кременчука та їх дочірніми  підприємствами.

3. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (ЦНАП).

4. Про утворення територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг у місті Кременчуці.

5. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 31.05.2016 року «Про затвердження Міської цільової програми «Громадський бюджет м. Кременчука на 2016 – 2020 роки».

6. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30 червня 2016 року «Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку членів профспілки органів місцевого самоврядування та їх дітей м. Кременчука на 2016 – 2020 роки».

7. Про внесення змін і доповнень до рішення Кременчуцької міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження «Програми охорони довкілля в місті Кременчуці на період 2016- 2020 роки» («Довкілля- 2020»).

8. Про надання згоди комунальному підприємству «Кременчуцьке тролейбусне управління» на укладення кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Кременчуцької міської ради.

9.  Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради  Полтавської області від 29 травня 2012 року.

10. Про закупівлю та передачу матеріально-технічних засобів підрозділам, які беруть участь в АТО.

11. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради).

12. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 серпня 2016 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2015 року «Про затвердження міської Програми антитерористичних заходів на 2016 рік».

13. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Відділ з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради).

14. Про затвердження статутів та положень комунальних закладів фізичної культури і спорту міста Кременчука у новій редакції.

15. Про визначення орендної плати за нежитлове приміщення в місті Кременчуці.

16. Про затвердження Комплексної програми розвитку культури і туризму міста Кременчука на 2017 – 2021 роки.

17. Про затвердження положення про Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в новій редакції та внесення змін до його структури та загальної чисельності працівників.

18. Про затвердження статуту комунального закладу «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Зоряний» в новій редакції.

19. Про визначення орендної плати за нежитлові приміщення в місті Кременчуці.

20. Про затвердження ліквідаційного балансу виконавчого комітету Крюківської районної ради м. Кременчука, що ліквідується.

21. Про надання згоди на прийняття нерухомого майна з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука.

22. Про затвердження Програми по створенню геоінформаційної системи містобудівного кадастру (ГІС МК) у м. Кременчуці на 2017 рік.

23. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23.12.2015 «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (Управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету).

24. Про затвердження Програми фінансової підтримки та стимулювання створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Кременчуці на 2017 -2020 роки.

25. Про затвердження міської Програми встановлення лічильників газу у квартирах інвалідів першої групи загального захворювання на 2017 рік.

26. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 лютого 2015 року «Про затвердження міської Програми підвищення безпеки дорожнього руху в місті Кременчуці на 2015 – 2020 роки».

27. Про внесення змін до рішення міської ради від 26 березня 2013 року «Про затвердження міської Програми розвитку дорожньо – мостового господарства у м. Кременчуці на 2013 – 2017 роки».

28. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2013 року «Про затвердження Міської програми забезпечення пожежної  безпеки об’єктів житлово – комунального господарства та житлового фонду міста Кременчука на 2014 – 2018 роки». 

29. Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста знаків «Кременчук», що розташовані на в'їздах до міста.

30. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 37 по проспекту Свободи з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «СВОБОДИ 37».

31. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 66 по вул.Володимира Великого  з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО,66».

32. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 89 по вул.Республіканській з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «ПРАВОБЕРЕЖНЕ 89».

33. Про надання згоди на передачу житлового будинку № 73 по вул.Мічуріна з балансу КГЖЕП «Автозаводське» на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Мічурінець 73».

34. Про підготовку міського господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2016 -2017 років.

35. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 27.04.2016 року «Про виділення коштів за рахунок вільного залишку бюджетних коштів станом на 01.01.2016».

36. Про внесення змін до показників міського бюджету на 2016 рік.

37. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23 грудня 2015 року «Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради VII скликання» (фінансове управління  виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області).

38. Про припинення права користування земельними ділянками.

39. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.

40. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам в м. Кременчуці.

41. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам в м.Кременчуці.

42. Про надання чи відмову в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.

43. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.

44. Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок в м. Кременчуці.

45. Про зміну цільового призначення земельних ділянок в м.Кременчуці.

46. Про  надання, вилучення  та  оформлення  земельних  ділянок  в  оренду в м. Кременчуці.

47. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок.

48. Про внесення змін чи відмову у внесенні змін до рішень органів місцевого самоврядування в м. Кременчуці.

49. Різне.

Источник: 
Пресс-служба Кременчугского горсовета

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися