Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 3 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

УКРОПівці вимагають від міської влади навести лад із дитячими та спортивними майданчиками у Кременчуці

 


22 листопада 2016 19:35

Депутати Кременчуцької міської ради від УКРОПу переконані, що посадовці належним чином не дбають про благоустрій, зокрема, ремонт та встановлення дитячих майданчиків.

 

Депутати Кременчуцької міської ради від УКРОПу взяли під особистий контроль ситуацію з дитячими та спортивними майданчиками в місті.

З 2008 року за дитячі майданчики в Кременчуці ніхто не відповідав та не підтримував  їх у належному стані. УКРОПівці переконані, що посадовці з міськради належним чином не дбають про благоустрій, зокрема, ремонт та встановлення дитячих майданчиків. Такого висновку дійшли представники УКРОПу в Кременчуцькій міськраді та активісти громадської організації «Громадський споживчий контроль», які спільно дослідили ситуацію та склали відповідні документи.

Вони вказують на непоодинокі випадки травмування дітей. Так, влітку цього року з дитячого майданчика з численними травмами на автомобілі швидкої допомоги до лікарні потрапила п’ятирічна кременчужанка Настя Л. До вирішення проблеми підключалась і прокуратура міста Кременчук. Згідно з рішенням суду, бездіяльність Кременчуцької міської ради Полтавської області щодо незабезпечення планів інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населення (їхніх частин), а саме – дитячих майданчиків, які розташовані на прибудинкових територіях міста Кременчука, визнана протиправною. Відповідно до документа, міськраду зобов’язали розробити та затвердити плани технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків. Це сприятиме визначенню їхнього балансоутримувача та проведенню ремонтних робіт. Рішення судів тривалий час міською владою завзято не виконувалися.

Через те, що дитячі та спортивні майданчики не обліковані, у них немає господаря, а деякі з них перебувають в аварійному стані, травмуються діти. Тому депутат Кременчуцької міської ради Олександр Кальченко на серпневій сесії звернувся до міського голови міста Кременчука Віталія Малецького з конкретними вимогами щодо вирішення проблеми.

Відповідний депутатський запит Кальченка було підтримано абсолютною більшістю депутатського корпусу міської ради.

Відповідь на запит була стандартною: «Питання, порушені у Вашому депутатському запиті, знаходяться на опрацюванні та контролі в управлінні житлово-комунального господарства. Про результат розгляду Вам буде повідомлено додатково впродовж четвертого кварталу 2016 року».

УКРОПівців не задовольнила відповідь-відписка, тому були проведені додатковізаходи. 

І ось  нарешті01.11.2016 року депутату Кальченку надійшов лист від міського голови Малецького з повідомленням, що рішення судів буде виконано та надано відповідні доручення щодо приведення дитячих майданчиків у нашому місті до відповідного ладу. 

Для мешканців міста, які бажають ознайомитися з планами влади щодо ремонту дитячих майданчиків та демонтаж малих архітектурних форм, що не підлягають ремонту (за своїми адресам проживання) можуть завітати на сторінку УКРОП Полтавщинав Facebook.

Тож сподіваємося, що незабаром у  дитячих та спортивних майданчиків з’явиться господар, який буде відповідально піклуватися за наше спільне майно, утримуючи його в належному стані. Поки влада шукає господаря,  малеча продовжує «насолоджуватися» дитячими майданчиками(доречі, фото з дитиною зроблено у подвір’ї  через дорогу від міськвиконкому).

«Чекаємо рішучих  дій від влади міста на користь громади у вирішенні цього вкрай важливого питання, що впливає на розвиток нашої молоді», – зазначив Кальченко. Депутати від УКРОПу взяли це питання під особистий контроль, максимально сприятимуть його вирішенню, а про результаті нформуватимуть.

На правах реклами

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися