Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 22 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Радикальна партія Олега Ляшка проти дій антиукраїнської корупційної більшості в Полтавській облраді

 


24 ноября 2016 20:15

Фракція РПЛ на знак протесту проти дій антиукраїнської корупційної більшості в Полтавській обласній раді, яка відмовилась розслідувати корупцію в КП "Полтавафарм", покинула засідання сесії. 

 

В Полтаві, на сесії обласної ради де-факто утворена антиукраїнська корупційна більшість до якої входить вся фракція ВО "Батьківщини", фракція партії "Простих людей" Сергія Капліна (дітище Сергія Льовочкіна), фракції, куди входять екс-регіонали - "Відродження", "Рідне місто", та всього 4 депутати з 15 від фракції "БПП-Солідарність", на чолі з Головою обласної ради Олександром Біленьким.

Ця антиукраїнська корупційна більшість:

- відмовилась перевіряти корупційні оборутки в КП "Полтавафарм", яке очолює представник простих, непростих людей Прядко;

- не проголосувала звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Законопроекту про визнання та вшанування політвязнів радянського режиму, звернення до Президента України, щодо поновлення звань Героїв України Степану Бандері та Роману Шухевичу;

- відмовилась підтримувати програми допомоги Національній поліції та аграрно-промисловому комплексу Полтавщини.

Антиукраїнською корупційною більшістю в обласній раді зараз деригує народний депутат від ВО "Батьківщина" - Руслан Богдан. По суті, саме він, а не Олександр Біленький, зараз здійснює керівництво новим негласним альянсом.

Нагадаю, що сьогодні фракція Радикальної партії Олега Ляшка на знак протесту проти дій антиукраїнської корупційної більшості в Полтавській обласній раді, яка відмовилась розслідувати корупцію в КП "Полтавафарм", покинула засідання сесії. Антиукраїнська корупційна більшість виявилась такою "працездатною", що не змогла розглянути навіть всіх питань порядку денного і перенесла засідання на невизначений термін.

На правах рекламы

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться