Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 21 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Иван Семесюк об агроэльфах, литературных «висерах», павиане и Кременчуге


16 травня 2015

Художник-жлобист не считает Кременчуг "городом жлобов".

 

Художник-жлобист Иван Семесюк приехал в Кременчуг и в рамках фестиваля «Улюблене місто різних людей». Он презентовал свои книги и общался с кременчужанами. Как прошла встреча читайте здесь.

«Кременчугской газете» удалось узнать что думает художник и писатель о нашем городе и не только, вот только цитировать автора не совсем удастся – его речь пересыпана матом, который мы использовать не будем, но все же попытаемся донести суть ответов.

Об Украине: «Україна – це кумедний процес, це коктейль, який тільки отак випив, а він міцний, с…ка, такий – і книжечка народилась».

Об украинцах: «Українці – це такі Наддніпрянські агроельфи, які кінець кінцем всіх переможуть, заллють бетоном і посадять зверху кущ калини».

О литературе: «В Україні нема чого читати лютим пацанам. Люті пацани не хочуть читати книжки українських письменників. Нам потрібен свій український Пелевін. Він класно пише і взагалі його більшість читає, бо він просто класний стиліст».

О своих книгах: «Мої книжки для мого покоління, для освічених людей з широкими гуманітарними знаннями, для людей, яким є що сказати. Так, скелет моїх книжок – ненормативна лексика без якої ми вже не можемо. Я дуже люблю казати: «Коли вривається терпець – використовуйте «пи…дець». Власне про це, про царюваня Януквича, Врадіївські події та про інші не менш цікаві речі моя книжка «Записки україножера». І, зауважте, цей літературний висер якимось дивним чином непогано продається».

О Кременчуге: «Кременчук – не жлобське місто, у вас занадто чисто!»

О павиане: «Моя нова книжка про пригоди павіана Томаса, який з…бався із цирку, прихопивши з собою буряки, поцупив гроші у кіоску та вкрав паспорт, а потім сів на потяг і поїхав влаштовуватися на роботу до Києва, вмер... і відбулися всі його пригоди, що описані у книзі «еволюція або смерть».

О юморе: «В Україні не вистачає гумору. Людям тупо нема з чого поржать. У нашій державі є попит на гумор, можна навіть стати супер-сценаристом».

О работе: «Я скульптор-каменотес за спеціальністю, і я навіть робив там якісь дурнуваті пам’ятники та розписи у кабаках. Але потім зрозумів, що я не хочу ходити на роботу. А коли сильно чогось хочеш, то хай не пи…дять, що в Україні неможливо себе продати. Якщо ти творча особистість, та не важливо хто ти – спочатку навчись гарно пи…діти, а потім все інше. Я згоден з римлянами, які вивчали перш за все ораторське мистецтво. Якщо ти маєш думку і не можеш її донести – ти не маєш думки. В Україні багато колекціонерів, які готові купувати картини сучасних регіональних навіть митців за 5-10 тис. доларів, але щоб твої роботи купували треба гарно пи…діти. Якщо не вміти пи…діти, скільки б картин не намалював – все до сраки».

Иван Семесюк

Родился 21 ноября 1979 года в  Киеве.

1997 - окончил Государственную художественную школу им. Т. Шевченко.

2003 - окончил Национальную академию изобразительного искусства и архитектуры, факультет скульптуры.

С 2005 - член Национального Союза художников Украины.

 2007 - окончил аспирантуру и магистратуру Национальной академии изобразительного искусства и архитектуры.

Член Союза дизайнеров Украины.

Председатель союза вольных художников "Воля или смерть"

Творчество

Жлоб-арт, направление в современном изобразительном искусстве (скульптура, живопись, графика). Текстиль, а именно вышивка и аппликация. На сегодня участвовал более чем в 80-ти выставках и проектах. Считает себя первым в Украине художником-жлобистом.

 

Автор: 
Ирина Андреева
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися