Кременчуцька газета
Неділя, 19 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

1 млн 813 тис 973 тонн окатків: Ferrexpo опублікувала виробничий звіт за 1 квартал 2024 року

24 квітня 2024 07:00

На 189% більше попереднього кварталу.

Ferrexpo plc, виробник залізорудних окатків преміумкласу, інформувало про результати виробництва за 1-й квартал 2024 року:

  • Ferrexpo продовжує виробляти, транспортувати та продавати залізорудні окатки, попри складне становище в Україні. 

  • Завдяки стабільній роботі на кожній із технологічних ліній загальне виробництво залізорудних окатків за квартал становило 1 813 973 тонни, що на 189% більше, як порівняти з попереднім кварталом. Крім того, було виготовлено 240 516 тонн залізорудного концентрату з вмістом заліза 67%.

  • Група успішно експлуатувала дві, іноді три лінії виробництва окатків (з чотирьох) протягом кварталу, чергуючи якість продукції, залежно від попиту клієнтів і розширення логістичних можливостей.

  • Загальний обсяг продажів за квартал склав 1 991 936 тонн. Усі продажі стосувалися продуктів із вмістом Fe 65% або вище.

  • Ferrexpo намагається підтримувати безпеку та добробут співробітників. Група продовжує реалізацію дієвих заходів, спрямованих на захист працівників, їхніх сімей та місцевих громад.  

  • Наприкінці березня 2024 року Група повідомила про 12-місячний LTIFR (кількість травм із втратою робочого часу у розрахунку на мільйон годин роботи) на рівні 0,36, що нижче історичного п’ятирічного рівня в середньому 0,52. Понад три роки не фіксуються смертельні випадки.

Коментуючи результати діяльності Групи, Лучіо Дженовезе, голова ради директорів Ferrexpo plc, зазначив:

«Наша діяльність показала виняткові результати в першому кварталі 2024 року: загальний обсяг виробництва збільшився на 203%, як порівняти з попереднім кварталом до понад 2 мільйонів тонн залізорудних окатків і концентрату. Це наш найкращий квартальний показник з моменту повномасштабного вторгнення в Україну. Це є свідченням вагомого внеску наших співробітників і співробітниць, які  невтомно працюють з лютого 2022 року, щоб підтримувати роботу виробництва у надзвичайно складних умовах. Протягом кварталу ми відновили експорт з українських портів, що дозволило нам експортувати більші обсяги окатків до Європи та поновити продажі клієнтам з Близького Сходу та Азії. Для відновлення цієї ланки експорту було докладено значних зусиль, тому ми вдячні нашим командам на місцях, у портах та численним постачальникам логістичних послуг і державним структурам, які зробили це можливим. 

На даний момент ми відчуваємо більший вплив мобілізації працівників, 669 співробітників і співробітниць підприємств Ferrexpo в Україні служать в силах оборони України, а це найбільший показник від початку повномасштабного вторгнення. На сьогоднішній день на робочі місця із ліній фронту повернулися 67 демобілізованих співробітників. Реінтеграція ветеранів є складною проблемою, і ми реагуємо на неї комплексною програмою підтримки, яка включає фізичну та психологічну реабілітацію та перепідготовку працівників, які за станом здоров’я не можуть повернутися на попередні посади.

Виклики війни постійно змінюють наше робоче середовище, і ми повинні постійно адаптуватися, що вимагає гнучкості від персоналу. Щоби забезпечити нашу постійну стійкість, ми приділили велику увагу навчанню, реалізуємо численні ініціативи в корпоративному центрі технічної експертизи для підвищення кваліфікації, перехресної кваліфікації та перекваліфікації працівників і працівниць. 

Приємно, що, попри стільки труднощів, ми можемо повідомити про стабільні показники виробництва та продажів за квартал. Беручи до уваги триваючу війну в Україні, ми продовжуватимемо використовувати весь доступний експортний потенціал, щоб гарантувати, що ми підтримуємо інтереси всіх зацікавлених сторін».

 

Загальна виробнича довідка

 

Вміст заліза

1 кв. 

2024

4 кв.

2023

Дельта

3 місяці 2024

3 місяці 2023

Дельта

Загальне виробництво продукції

 

2,054,489

677,168

+203%

2,054,489

953,794

115%

Загальне виробництво окатків

 

1,813,973

627,052

+189%

1,813,973

900,757

101%

Окатки прямого відновлення (DR)

67%

-

-

-

-

-

-

Окатки Ferrexpo premium 

65%

1,731,427

577,141

+200%

1,731,427

900,757

92%

Інші

65%

82,546

49,911

+65%

82,546

0

-

Виробництво концентрату

67%

240,516

50,116

+380%

240,516

53,037

353%

Коментуючи технічну роботу Групи, Микола Кладієв, фінансовий директор Ferrexpo plc, сказав:

«Можливість експортувати через українські чорноморські порти позитивно вплинула не лише на наше виробництво та продажі, але також на моральний дух співробітників і співробітниць. Вони відчувають, що компанія наполегливо працює, щоб захистити робочі місця та зберегти засоби до існування. 

Хоча сам факт відновлення експорту через чорноморські порти - позитивний, не обійшлося без проблем. Логістика була складною, а витрати на доставку та страхування зросли. Оскільки порти забезпечують доступ до більших за вантажністю суден, ми, однак, виграли від економії на масштабі. 

Рік почався з високих цін на залізну руду, і було приємно, що ми змогли наростити виробництво та експорт, щоб використати переваги цих цін. Хоча наші одиничні витрати виграли від вищих показників виробництва, оскільки ми відновили потужності, загальні витрати зросли, і після закінчення кварталу ми збільшили запаси».
 

Довідка про Ferrexpo: 

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Акції Ferrexpo входять до преміального лістингу Лондонської фондової біржі за індексом FTSE 250 (тікер FXPO). Група виробляє високоякісні залізорудні окатки преміумкласу для металургійної промисловості, які порівняно з використанням більш поширених видів залізорудної сировини дозволяють зменшити викиди вуглецю і підвищити продуктивність виробників. Підприємства Ferrexpo забезпечують сировиною світову металургійну промисловість понад 50 років. Ferrexpo має широку клієнтську базу, до якої входять сталеливарні підприємства по всьому світу, зокрема Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В’єтнаму, США та ін. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com.

Нагадаємо, Ferrexpо передала чергову партію медобладнання для реабілітації ветеранів у Горішніх Плавнях

Ferrexpo хоче електрифікувати самоскиди: будуть їздити під дротами, як тролейбуси

Ferrexpo вкотре визнана найкращим роботодавцем серед гірничо-металургійних компаній України

 

 

За матеріалами компанії


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися